אוקטופוס עבודות בחול - צוות אוקטופוס עבודות בחו"ל
טסתי לעבוד בעגלות בשנת 2008 כשהאופציות היחידות שעמדו מולי היו או ארה''ב או קנדה. רציתי לחסוך כסף לטיול בדרום אמריקה וזו הייתה המטרה שלי!
ניסיתי להוציא ויזה לארה''ב ובמקרה הגעתי למנהל בקנדה שהיה מכר של מכר מאוד קרוב אליי ואז החלטתי לטוס לקנדה. טסתי עם אשרת עבודה לאזור אלברטה ונשארתי באזור במשך 9 חודשים. לאחר מכן החלטתי לחזור לארץ כדי לתכנן את הטיול לדרום אמריקה וכשחזרתי קיבלתי הצעה להגיע לפתוח אזור חדש במחוז ססקצ'ואן. כעבור חודש וחצי בארץ חזרתי לקנדה למשך שנה שלמה ורצופה , תוך כדי הספקתי גם לראות את מקסיקו בחופשות וזו הייתה חוויה בפני עצמה. כעבור שנה החלטתי שהגיע הזמן לטוס לטייל ואז חזרתי לארץ לביקור למשך חודש וחצי נוספים ואז סוף סוף טסתי לדרום אמריקה שם שהיתי במשך כ-8 חודשים. כמובן שכשהטיול הסתיים לא רציתי לחזור לארץ בידיים ריקות  אז יצרתי קשר עם אוקטופוס המדהימה שדאגה לי להגעה נוחה לקנדה ושם עשיתי את עונת הכריסמס האחרונה שלי.
כיום אני מאחורי הקלעים בגלל לימודים בעיקר אבל כמו שאני תמיד אומרת היתרון הכי גדול בעבודה הזו שתמיד אפשר לחזור להתעסק בתחום הזה גם לתקופות קצרות זה משתלם כשיש לך נסיון
בהצלחה :)

וונסה -  מנהלת רכזות
 Facebook

הייוש,
קצת על עצמי, בת 23, עבדתי כמעט 7 חודשים באירופה, מכרתי ציורי שמן בשוויץ, גרמניה וצרפת. טסתי במטרה לעשות כסף ל"טיול הגדול" לדרום אמריקה, חזרתי עם יותר כסף ממה שציפיתי ותכננתי.
מוטו לחיים: "רק מי שלוקח סיכון והולך רחוק, מגלה עד כמה רחוק הוא יכול להגיע.." - אלברט אינשטיין.

גל -  רכזת כ"א
Facebook

קצת על עצמי, בת 26 (אפשר לרשום 20) טסתי פעמיים לעבוד בעגלות, בפעם הראשונה עבדתי בקפריסין עם מיישרי שיער ובפעם השניה עבדתי באוסטריה עם מוצרי ים המלח.
טסתי במטרה לחסוך כסף שלא הייתי עושה בארץ, חזרתי לארץ אחרי חצי שנה בגלל הלימודים,  חוויתי חוויה שלא הייתי מוותרת עליה בחיים ומאחלת לכל אחד שקרוב אלי לעבור את אותה חוויה בדיוק - היה כיף ומשתלם :)
 
 

חן - רכזת כ"א
Facebook

היי,
 בת 24 =) עבדתי במשך שנה בקנדה בטורונטו. מכרתי מיישרים ומוצרי שיער. טסתי עם קצת חששות, בכל זאת לבד בחו''ל ועוד קנדה... אבל איך שנחתתי אספו אותי מהשדה והכירו את כל החברים בבית ומשם הכל זרם. הכרתי אנשים מדהימים-  חברים גם בארץ- מנהלים מדהימים שהיו לי כמשפחה לכל דבר שעד היום שומרים איתי על קשר.
בהחלט אחזור שוב לעוד עונה או קפיצה קטנה בחופשת סמסטר. טסתי לעשות כסף ללימודים ולסגור חובות וחזרתי עם הרבה מעבר. 
הכי חשוב חזרתי עם אהבה - מישהו שהכרתי שם ועד עכשיו ביחד =) 
אז לכל החוששים והחוששות זאת בהחלט חוויה מטורפת,כסף טוב ובהחלט אפשר למצוא בעל עתידי. 
אז שיהיה המון בהצלחה לכל מי שטס!

קייט -  מח' טלמיטינג
Facebook

היי =) 
סופי בת 22 , טסתי לעבוד במוסקבה, אחד המקומות הכי מדהימים שראיתי וחוויתי. ולמרות הקושי ואנשים קצת שונים מאיתנו ראיתי שאפשר לעשות הרבה כסף רק אם יש רצון! חוויתי את החוויה הכי טובה שיכולתי לעבור, הרגשתי חופשיה ובוגרת. לגור לבד במדינה אחרת ולחזור הביתה להיות עם חבר'ה טובים שתמיד שם אחד בשביל השני. תזכרו - חיים רק פעם אחת !
מליצה מכל הלב לטוס ולחוות
באהבה רבה ובהצלחה ! =)

סופי -  מח' טלמיטינג
Facebook

היי,
אמיליה, בת 26 עבדתי שנה בארצות הברית, חוויה מדהימה! טסתי ישר לאחר השחרור מהצבא ורציתי לחסוך כסף בעיקר לטיול ארוך. בסופו של דבר חסכתי לטיולים ולימודים. העבודה קשה אבל מאתגרת וחוויתית, פגשתי אנשים מדהימים, חברים לחיים וכמובן שהכרתי את ארה"ב בצורה הכי אמיתית שיש =) אני ממליצה לכל מי שלא הספיק לחוות קצת חול והרבה כסף, לא לפספס!

אמיליה -  מנהלת פיתוח הדרכה   

Facebook

point-left, point-left, finger, direction, hand, left