אוקטופוס עבודות בחול - עבודה בתאילנד
.על החברה: 
עובדים בתחום המכירות בחו"ל החל משנת 2006 ובעבר הפעילו עמדות מכירה ביעדים נוספים בעולם כגון אוסטרליה סינגפור ודרום אפריקה. בספטמבר  2012 נפתחה השלוחה הראשונה של החברה בבנגקוק תאילנד.
במהלך שנת 2013 התרחבנו 8 מיקומים בבנגקוק , ועד סוף שנת 2013 להגיע ל -12מיקומים בתאילנד כולה.

איפה אנחנו עובדים: תאילנד
עם תשתיות מפותחות, כלכלה חופשית, ענף תיירות משגשג ומדיניות מעודדת השקעות, הצמיחה של תאילנד נראית כברורה מאילו. תאילנד היא מהיעדים המתיירים ביותר בעולם. חופיה הלבנים, המים הצלולים, האנשים האדיבים, האטרקציות, הטיולים, הקניות ועוד מגוון סיבות אשר הפכו מדינה זו ליעד חופשה מושלם.
את המסע במדינה כולם מתחילים בעיר הבירה ואחת הערים המרכזיות ביותר במזרח.

בנגקוק
למעלה מ- 10 מיליון תיירים מדי שנה, ענף התיירות בבנגקוק הוא חלק מרכזי ממקורות ההכנסה של העיר. כמו כן, ברחבי בנגקוק ממוקמים מספר מפעלים מובילים ביבשת אסיה, ומיקומה של העיר על נהר ה-צ'או פראיה, הופכים את בנגקוק לעיר נמל מרכזית ואחת מערי הנמל החשובות ביותר בעולם, המפגישה בין מזרח למערב. ברחבי בנגקוק תמצאו מספר אינסופי של אטרקציות תיירותיות, מונומנטים היסטוריים ותיירותיים, מספר רב של אוניברסיטאות, מוקדי תרבות, מקדשים בודהיסטיים, וכמובן, את מרכזי התרבות, המוזיאונים ומרכזי האומנות המובילים של תאילנד.

למה תאילנד? 
שווי הכסף ועלות המחייה – תאילנד מדינה זולה מאוד למחייה, ופה הכסף שלכם שווה יותר. המשכורות הן בגובה משכורות בארה"ב אבל ההוצאות נמוכות בהרבה, מה שישאיר לכם את החסכונות גבוהים במיוחד.
אזור חדש ובתולי – אנחנו עובדים בתאילנד רק מ - 2012 ובווליום נמוך, בגלל שאנחנו היחידים שם, האזור ושיטת המכירה ממש לא שחוקים וניתן למכור ובקלות.
עבודה ובילויים - תאילנד, מזמינה אותנו לחוות את עוצמת המזרח בכל רגע, ומשלבת בתוכה תרבות עתיקת יומין לצד קדמה מערבית!, שכונת המגורים היא שכונה מערבית בה תוכלו למצוא את כל הבילויים הרגילים כגון מועדונים, פאבים ומסיבות (כאשר ברובם תמצאו רק זרים) ובנוסף את כל קסמי המזרח.
שפה - השפה הרשמית במדינה היא תאילנדית, אבל בקניונים בהם אנחנו עובדים קהל היעד הוא העשירון העליון במדינה ותיירים. כך שהמירה ברובה היא בשפה האנגלית בשימוש במספר מילות קישור תאילנדיות.
נושא השפה אינו קריטי מכיוון שתאילנד כמדינה היא המדינה הפתוחה ביותר למערב מכל מדינות אסיה ולכן יש רצון מהתושבים לדבר באנגלית כחלק מהניסיון להתחבר למערב.
אישורי עבודה - אצלנו עובדים רק בצורה חוקית – וזה לא סיפורים... כל עובד בחברה מקבל את אישור העבודה כחודש לאחר ההגעה לתאילנד אישורי עבודה על חשבון החברה 
יחס לעובדים - אנו יוצאים מנקודת הנחה, שכולנו כאן בשביל לעשות כסף, אבל צריך לשמור על הגינות, הוגנות ודרך ארץ. אנו מתייחסים לכל עובדי החברה, כפי שהם באמת עבורנו – נכס יקר. אנו דואגים לכל צרכי עובדי החברה, כפי שרצינו שידאגו לנו הבוסים, לפני שנים, כשעבדנו בעגלות בעצמנו. נדאג להכשיר אתכם ושיהיה לכם את התנאים הטובים ביותר. אנחנו בעלי החברה, אך גם חברים וקודם כל בני אדם. נשמח לעזור בכל דבר, גם בנושאים שלא תמיד קשורים לעבודה.

הכנות לפני הנסיעה:
1.    הדרכון בתוקף.
2.    ביטוח בריאות.
3.    כרטיס טיסה ישראל – תאילנד - בנגקוק.
4.    ללמד את ההורים והחברים הקרובים לעבוד עם SKYPE, VIBER וכדומה.
5.    לעשות תוכנית לשיחות לארץ.

מה להביא איתי לטיסה:
1.    בגדי עבודה מתאימים, מצעים שיזכירו את הבית, מגבת ובכלל דברים אישיים שאהובים אליהם, על מנת להקל על המעבר: מוזיקה ספרים קפה שחור במבה וכדומה.
2.    מומלץ להביא טלפון סלולארי פרוץ (מי שרוצה שיהיה לו פלאפון בחו"ל).
3.    לוודא שדיברתם עם נציג אוקטופוס לפני הנסיעה לחו"ל .    
                                                               בהצלחה!  צוות אוקטופוס  