אוקטופוס עבודות בחול - עבודה בקלגרי
עלה חברה:
חברה המפעילה עמדות מכירה בקנדה, גרמניה, הולנד, דנמרק והודו. בעלי החברה עובדים בתחום המכירות בחו"ל החל משנת 2001 ובעבר הפעילו עמדות מכירה גם באוסטרליה דרום אפריקה ובערים רבות ונוספות ברחבי ארה"ב. ביוני 2011 החברה פתחה את העמדה הראשונה בקנדה, מה שהפך מהר מאוד לסיפור הצלחה, ונכון מרץ 2013 לחברה 6 מיקומים בקנדה 4  בקלגרי ו2 בוונקובר. החברה עדין לא סיימה עם ההתרחבות בקנדה ומחפשים את המנהלים הבאים שיאפשרו לנו לגדול.

מבנה החברה:
בחברה יש לנו שני אזורים כאשר כל אזור מנוהל ע"י מנהל אחר:
מנהלי האזור מקבלים גיבוי לוגיסטי מלא מקבוצה שותפנה שאחראית על כל "מאחורי הקלעים" של החברה מה שנותן למנהלים \ שותפים שבאזורים 100% זמן להשקיע בהכשרת העובדים וברמת המקצועיות שלהם. 

מהו הערך המוסף שלנו על פני יתר החברות בשוק?
הוגנות- מילת מפתח בשבילנו, לעולם לא ננצל עובדים או נפר את ההבטחות שלנו ונשמח לקשר ביניכם לבין עובדים שעובדים או עבדו בחברה כדי שהם יוכלו לספר לכם בעצמם.
יחס אישי – העובדים שלנו הם הפנים שלנו והם מקריינים על איך שהחברה שלנו נראית, אנחנו דואגים תמיד להכיר את העובדים שלנו ו את משפחותיהם כדי שבאמת נוכל תמיד להיות פה בשבילכם.
הכשרות – אנחנו אומנם חברה גדולה אבל כל אזור בנוי כחברה קטנה בשביל שתהיה לנו היכולת להכשיר באופן אישי כל אחד מהעובדים שלנו, מנהל האזור יעבוד באופן אישי צמוד עם העובדים החדשים ויוודא שהם יגיעו למצוינות, מה שכן חשוב לציין  שבלי רצון שלכם לא נגיע לשום מקום.
הקניונים -   לחברה יש את המיקומים הטובים ביותר ,בקניונים הטובים ביותר. כמעט בכל הקניונים בהם אנחנו עובדים לא תמצאו חברות מתחרות (לרוב בלי בכלל מוצרי עצירה).

איפה אנחנו עובדים:
קלגרי :היא העיר הגדולה ביותר באלברטה וכמות האוכלוסייה היא 991,759 אלף תושבים. אנחנו ממוקמים כ-5 דקות נסיעה ממרכז העיר שוקק החיים של אחת הערים העמוסות והעסוקות בקנדה. המרחק לקניונים גם הוא קצר: כ- 20 דקות לקניון הרחוק ו5 דקות לקניון הקרוב. כלכלת העיר מתבססת על משאבי הטבע שלה, גז טבעי, נפט והרי הרוקי המפורסמים שמביאים המון תיירות לעיר מידי שנה. האוכלוסייה ברובה המוחלט לבנה ולא תמצאו פה את כל ההודים והפקיסטניים של טורונטו.

וונקובר : בירת מדינת בריטיש קולומביה והעיר הגדולה ביותר במדינה, בוונקובר אוכלוסייה של 587,891 איש בתוך העיר עצמה בעוד שאוכלוסיית כל המטרופולין מונה כ- 2,180,737. כלכלה נסמכת באופן מסורתי על תיירות ועל משאביה טבעיים של האזור, הכוללים יערות, מכרות, דיג וחקלאות. ונקובר נבחרת כל שנה באופן קבוע לאחת משלוש הערים הטובות ביותר למחייה בעולם. בשנת 2007 היא דורגה במקום ה-89 ברשימת הערים היקרות ביותר בעולם מתוך רשימה של 143 ערים גדולות. ובמקום השני בקנדה אחרי טורונטו. העיר גם דורגה במקום השלישי (יחד עם וינה) ברשימת הערים עם איכות החיים הטובה ביותר בעולם, אחרי ציריך וז'נבה.

מה אנחנו מוכרים:
תכשירי הקוסמטיקה של סיקרט אשר מכילים מינרלים הייחודיים לים המלח והמוצרים בעלי מוניטין חזק אשר נמכר בהצלחה רבה . 
המוצרים מיוצרים בארץ במפעל של LOREAL  העולמית והם בעלי שם דבר ברחבי העולם. בישראל המוצרים נמכרים בעיקר בדיוטי פרי ובים המלח.הכנות לנסיעה- כשהכול סגור דברים להביא אתכם
•    דרכון בתוקף.

•    כרטיסי טיסה: ישראל-קנדה – קלגרי\וונקובר.

עד גיל 23 אפשר לקבל הנחות לצעירים.  סטודנטים תמיד מקבלים הנחות. 

•    לכרטיסי טיסה מוזלים: עירית מאיסתא תל אביב 
•    ביטוח בריאות ומטען- כל שרותי הבריאות בקנדה יקרים מאוד.
•   רישיון נהיגה בינלאומי- הרישיון הבינלאומי שמופיע מאחורי הרישיון הישראלי לא תופס בקנדה. ניתן לעשות במ.מ.ס.י 

•    מצעים 3 חלקים (למזרון, כרית ושמיכה) ומגבות.

•    בגדי עבודה:
o    נעלי עבודה שחורות אלגנטיות מתאימות לעבודה.
o    גברים: חולצה כפתורים שחורה, מכנס אלגנטי מבד שחור.
o    בנות: בגדים מכובדים בצבע שחור בלבד, אסור לעבוד עם גופיות או ג'ינסים.

•    כל הדברים האישיים האהובים עליכם- להקל את המעבר, מוזיקה, ספרים, קפה שחור ועוד.

•    מומלץ להצטייד בלפטופ  וסלולארי פרוץ.

•    ביטוח בריאות ומטען- כל שרותי הבריאות בקנדה יקרים מאוד ולכן יש לסדר את זה הביטוחים הבריאותיים מראש. 
                                                               בהצלחה!  צוות אוקטופוס  