אוקטופוס עבודות בחול - עבודה בסינגפור
על החברה: 
החברה בסינגפור משנת 2009. בעלי החברה היו מהראשונים שהגיעו לעבוד במדינה.  ניו יורק של המזרח הרחוק
סינגפור היא קודם כל חוויה שלא הכרתם מעולם, תמצאו אנשים מכל העולם - קיבוץ גלויות כמו ישראל. ישנם סינים, הודים, מלזים, יפנים, אוסטרלים, אמריקאים, שוודים ועוד. כולם מדברים אנגלית, כיוון שזאת השפה הרשמית במדינה. סינגפור היא אחת המדינות העשירות בעולם עם 4 וחצי מיליון תושבים, למעלה מ- 60,000 מיליונרים ויותר משמונה מיליון תיירים בשנה. סינגפור היא תופעה ייחודית בעולם, כמעט כל מה שעושה הממשלה הופך לזהב והנכס היחידי של המדינה הם תושביה הנפלאים והמוכשרים של סינגפור. בגלל ריבוי התרבויות והדתות, סינגפור עמוסה בחגים - ראש השנה הסיני, ראש השנה ההודי, הקריסמס ועוד חגים רבים אחרים שאין להם תרגום לעברית. אנחנו יכולים להתחייב על זה שתגיעו ללקוחות עשירים, שעוד אף ישראלי לא מכר להם כבר. מזג האוויר הוא טרופי לאורך כל השנה, כמו בתאילנד (אגב, שעה וחצי טיסה לאיים בתאילנד). מומלץ להגיע עם בגד-ים, ישנה בריכה וסינגפור היא אי אז מן הסתם יש גם ים יפיפה. 

למה סינגפור?
פנינת המזרח -העיר האקזוטית היפה בעולם! 
סינגפור הינה מעצמת על כלכלית - המדינה שוכנת על חצי אי קטנטן ויפהפה. היא מאופיינת בקניוני ענק ותרבות קניה מטורפת! כאן הקניונים מלאים יום יום, כל היום! סינגפור היא המדינה בעלת אחוז המיליונרים הגדול בעולם. כל יום אנו מוכרים לעשירי העולם, מקומיים  וזרים, הנמצאים במדינה. כלכלת סינגפור, נמצאת בתנופה אדירה וממשיכה להתפתח כל הזמן. סינגפור הינה המקום המושלם לשלב  עבודה קשה ומאתגרת, עם חיי חברה ובילויים ללא הפסקה!
עבודה ובילויים - סינגפור, מזמינה אותנו לחוות את עוצמת המזרח בכל רגע, ומשלבת בתוכה תרבות עתיקת יומין לצד קדמה מערבית!

שפה
השפה הרשמית במדינה היא אנגלית, אותה מדברים כמובן כולם.

בלעדיות בקניון
אנחנו עובדים בקניון בחנות ובצורה בלעדית ולא תמצאו ישראלים אחרים בקניון שלנו! 

הכנות לפני הנסיעה:
1.    הדרכון בתוקף.
2.    ביטוח בריאות.
3.    כרטיס טיסה ישראל – סינגפור.
4.    ללמד את ההורים והחברים הקרובים לעבוד עם SKYPE, VIBER וכדומה.
5.    לעשות תוכנית לשיחות לארץ.

מה להביא איתי לטיסה:
1.    בגדי עבודה מתאימים, מצעים שיזכירו את הבית, מגבת ובכלל דברים אישיים שאהובים עליכם, על מנת להקל על המעבר: מוזיקה ספרים קפה שחור במבה וכדומה.
2.    מומלץ להביא טלפון סלולארי פרוץ (מי שרוצה שיהיה לו פלאפון בחו"ל).
3.    לוודא שדיברתם עם נציג אוקטופוס לפני הנסיעה לחו"ל .    
                                                               בהצלחה!  צוות אוקטופוס  