אוקטופוס עבודות בחול - עבודה ביוהנסבורג
על חברה:
מיקום משרדים ראשיים : יוהנסבורג 
אזורי מכירה: דרום אפריקה: יוהנסבורג
החברה מפעילה עמדות מכירה באפריקה, אוסטרליה, ניו זילנד, הפיליפינים ותאילנד. ברשותה לוקישנים במיקומים הטובים ביותר ביוהנסבורג הכולל את שדה התעופה של יוהנסבורג.

אחד הדברים הבולטים שמבדילים בין החברה שלנו לבין חברות אחרות הוא שאנחנו לא רק עוד מקום עבודה, אנחנו משפחה, והמטרה שלנו היא להישאר משפחה אחת גדולה שמרוויחה ומשגשגת, לא רק כלכלית אלא הרבה מעבר לכך.

את מי אנחנו מחפשים?
אנשים רציניים עם ראש על הכתפיים ומוטיבציה לעבודה קשה ומוכנים להשקיע על מנת להרוויח את המשכורות הגבוהות ביותר בדרום אפריקה. אצלנו בחברה לא מתעסקים בגנון, אנחנו מחפשים אנשים רציניים שמבינים שמדובר בחברה רצינית 

לחברה אפשרויות קידום נרחבות ואנחנו תמיד מחפשים עובדים שרוצים להתקדם ולגדול אתנו.
•    יתרון לבעלי ניסיון בתחום הקוסמטיקה בחו"ל.
•    חובה אנגלית ברמה גבוהה.
•    מחויבות למתן שירות ורצון לעבוד בצורה מקצועית ולא שכונתית.

איפה אנחנו עובדים? 
יוהנסבורג: העיר הגדולה והמאוכלת ביותר בדרום אפריקה, שטחה האדיר של העיר - 1,644 קמ"ר (כפליים שטחה של ניו יורק, ופי 1.5 שטחה של לוס אנג'לס), הופך אותה לאחת הערים הגדולות בעולם. שטח גדול זה נובע, בין היתר משטחי פארקים ויערות רבים הנמצאים בעיר. כתוצאה מכך, צפיפות האוכלוסייה בה נמוכה יחסית לכרכים גדולים. יוהנסבורג היא למעשה מרכז הסחר והכלכלה של המדינה ושל אפריקה כולה. והאזור החזק ביותר בחברה, בו גם יושב בסיס החברה והמשרדיים הראשיים. 


מהו הערך המוסף שלנו על פני יתר החברות בשוק?
ותק – אנחנו עובדים בתחום מכירות הקוסמטיקה בדרום אפריקה החל משנת 2009, ובעלי החברה בעלי ניסיון רכב בעולם העבודה בחו"ל מכל רחבי העולם. 
אזורי העבודה– ללא כל ספק לאורו גולד דרום אפריקה יש את המיקומים הטובים ביותר ביוהנסבורג. שני המיקומים המפורסמים ביותר שלנו הם הקניון הגדול והטוב בדרום אפריקה.

המוצרים אותם אנחנו מוכרים: OROGOLD  הוא המותג שהתמתג הכי טוב בתחום, עם פרזנטורית בדמותה של דניס ריצ'רד החברה נכנסה לרשימת המותגים המכובדים בעולם. לחברה בלעדיות מוחלטת על מוצר זה בדרום אפריקה.
הוגנות- מילת מפתח, לעולם לא ננצל עובדים, או נפר את אחת מההבטחות שלנו.
יחס אישי – העובדים שלנו אלו הפנים שלנו, והם מקריינים על איך שהחברה שלנו נראית, אנחנו לא רוצים להיות עוד חברה עצובה. ועם העובדים עצובים אנחנו לא עושים כסף, כך שהעובדים תמיד בראש ובראשונה. 

תהליך הקליטה:  
תהליך הקליטה של כל עובד חדש מתחיל מהשנייה שהוא נוחת בשדה התעופה. אנחנו נאסוף אותך מהשדה, נוודא שיש לך את כל מה שאתה צריך, נביא אותך לדירה שלך ובמהלך הימים הקרובים נכיר לך את האזור ואת החברים החדשים שלך כדי שתרגיש בבית כבר מההתחלה! אנחנו מתגאים בדרג ניהולי בכיר שמטרתו היא להביא את העובדים שלנו ליעדים אליהם הם שואפים להגיע.
כל עובד חדש עובר הדרכה צמודה ויסודית ע"י אחד מהטריינרים  הבכירים בתחום, אשר תעזור לכל עובד ועובד למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בו.

מערך ההכשרה שלנו מותאם באופן אינדיבידואלי לכל עובד תוך כדי התמקדות בפערים האישיים העומדים בפניו כגון שיפור השפה, חיזוק הביטחון העצמי, התמודדות עם קשיי מכירה וכו'...

הכנות לנסיעה- כשהכול סגור
•    דרכון בתוקף.
•    כרטיסי טיסה: ישראל-דרום אפריקה – יוהנסבורג.
עד גיל 23 אפשר לקבל הנחות לצעירים.  סטודנטים תמיד מקבלים הנחות. 
•    רישיון נהיגה בינלאומי- הרישיון הבינלאומי שמופיע מאחורי הרישיון הישראלי לא תופס בדרום אפריקה.
•    מצעים, מגבות ובגדי עבודה מתאימים.
•    כל הדברים האישיים האהובים עליכם- להקל את המעבר, מוזיקה, ספרים, קפה שחור ועוד.
•    מומלץ להצטייד בלפטופ  וסלולארי.
•    ביטוח בריאות- שרותי הבריאות בדרום אפריקה יקרים מאוד חובה לעשות ביטוח רפואי לחו"ל, מידע והמלצות בנידון ניתן לקבל מצוות המשרד.


                                                               בהצלחה!  צוות אוקטופוס  