אוקטופוס עבודות בחול - עבודה בדנמרק
על חברה:
החברה מפעילה עמדות מכירה בקנדה, דרום אפריקה, ארה"ב , גרמניה, הולנד, הודו ודנמרק. בעלי החברה 
עובדים בתחום המכירות בחו"ל החל משנת 2001 ויש לנו ניסיון עשיר בהפעלת חנויות ועמדות מכירה 
ברחבי העולם.  בפברואר 2013 נפתחה החנות הראשונה בדנמרק, ועד סוף 2013 הגענו כבר ל3 חנויות, כאשר 3 חנויות נוספות יבנו במהלך שנת 2014.

מהו הערך המוסף שלנו על פני יתר החברות בשוק?
הוגנות- מילת מפתח, לעולם לא ננצל עובדים, או נפר את אחת מההבטחות שלנו. נשמח אם תדברו עם עובדים לשעבר שלנו ותוכלו לשמוע את זה גם מהם. 

יחס אישי – העובדים שלנו הם הפנים שלנו, והם מקרינים על איך שהחברה שלנו נראית, אנחנו לא רוצים להיות עוד חברה עצובה. ערבי צוות, ארוחות שישי וחג ויציאות לבילוי הם מהמעלה הראשונה אצלנו, כי כשהעובדים מרוצים הם עושים כסף.. ואז כולם מרוצים 

הכשרות – כחברה קטנה יש לנו את היכולת להכשיר באופן אישי כל אחד מהעובדים שלנו. טריינר או מנהל יעבוד בימים הראשונים בצמוד לעובדים החדשים ובצורה הזאת נוכל להגיע להישגים הגבוהים ביותר, מה שכן חשוב לציין  שבלי רצון שלכם לא נגיע לשום מקום, וחשוב שיתוף הפעולה שלכם.

הקניונים -   אנחנו עובדים בלעדית בקניונים החזקים ביותר במדינה. לא תמצאו מתחרים בקניונים בהם אנחנו עובדים. 

איפה אנחנו עובדים:
קופנהגן 
קופנהגן היא עיר תוססת ונמרצת. יש בה את המדרחוב הארוך בעולם המערבי (שלמעשה הקניון שלנו מתחיל אותו), תעלות מים המזכירות לרגע את רחובותיה של אמסטרדם, ומערכת תחבורה ציבורית נוחה מאוד. בעיר ארמונות פארקים ומוסדות רשמיים ומכובדים רבים. קופנהגן היא לא רק בירתה בפועל של דנמרק אלא גם הבירה הכלכלית של דנמרק ושל כל האזור הסקנדינבי-בלטי. כמעט 3.5 מיליון תושבים חיים במרחק של כ-50 ק"מ מקופנהגן, מה שהופך אותה לאזור המיושב ביותר בצפון אירופה. חברות ענק רבות הקימו בעיר את המפקדות שלהן. ביניהן, מיקרוסופט. ישנן כ-2,600 מפקדות של חברות בינלאומיות בעיר

שפה :
השפה הרשמית היא דנית אך הרוב המוחלט של האוכלוסייה דובר אנגלית וזאת השפה הרשמית השנייה במדינה. בכל זאת התושבים מצפים לשמוע דנית ולכן יש ללמוד מספר משפטים גם בדנית.

למה דנמרק?
אזור חדש ובתולי – פעם ראשונה מאז 2008 שעובדים במדינה. אין עוד הרבה מקומות בעולם שאפשר להגיד עליהם את המשפט הזה. האזור ושיטת המכירה ממש לא שחוקים וניתן לעצור ולמכור ובקלות יחסית מול שאר המקומות בעולם. 

להיות במקום הנכון בזמן הנכון - בעקבות ההצלחה של החברה בגרמניה אנחנו ממשיכים להתרחב באירופה. עכשיו זה הזמן לחוות את ההתחלה של יעד חדש עם הזדמנויות קידום נרחבות. בנוסף עכשיו זה כבר אחרי חבלי הלידה הראשונים ואנחנו כבר יודעים איך לעשות את הכסף הגדול ביותר באירופה.

דנמרק כמעצמה כלכלית – מכל מדינות סקנדינביה נכון להיום הכלכלה בדנמרק היא בעלת נתוני הצמיחה הטובים ביותר, קופנהגן היא הגשר בין אירופה הקלאסית לסקנדינביות והמרכז הכלכלי של סקנדינביה כולה. בעיר תמצאו המון תיירים ואנשים עסקים שמגיעים גם מגרמניה נורבגיה ושוודיה.

למה לטוס רחוק שאפשר קרוב – כמה שעות טיסה ואתם פה אצלנו, וגם מחירי הטיסות זולות, ולכן עובדים יכולים לקפוץ חזרה לארץ לביקורים מפעם לפעם וההשקעה בלהגיע היא נמוכה באופן יחסי.

הכשרה: 
כל עובד שמגיע לעבוד אצלנו יקבל מספר ימי הדרכה מקצועיים מלאים ומקיפים (כמה שרק יצטרך). הוא גם יקבל ספיץ' ארוך ומקיף - שאותו הוא יצטרך לדעת טוב (זהו תנאי הכרחי להגעה לעבודה אצלנו) לפניי ההגעה לעבודה אצלנו.    

תנאים אישיים:
עם נחיתת העובד החדש נאסוף אותו משדה התעופה למגורי העובדים ותינתן לו האופציה להתקשר הביתה להודיע שהוא הגיע בשלום ושהוא מרוצה מתנאי המחייה בחברה.
מגורים:
החברה שכרה בעבור עובדי החברה בית פרטי גדול הממוקם במרכז העיר ונמצא במרחק נסיעה של 5 דקות נסיעה בלבד מהקניון.

הכנות לנסיעה

•    דרכון בתוקף.

•    כרטיסי טיסה: ישראל-דנמרק – קופנהגן.

עד גיל 23 אפשר לקבל הנחות לצעירים.  סטודנטים תמיד מקבלים הנחות. 

•    לכרטיסי טיסה מוזלים: עירית מאיסתה תל אביב 036430000 – שלוחה 0 (יש לציין שהגעתם דרך אוקטופוס).

•    כרטיס אשראי בין לאומי.

•    ביטוח בריאות ומטען.

•    רישיון נהיגה בינלאומי.
    
•    סט מצעים , ומגבות.

•    בגדי עבודה:
o    נעלי עבודה שחורות אלגנטיות מתאימות לעבודה.
o    גברים: חולצה כפתורים שחורה, מכנס אלגנטי מבד שחור.
o    בנות: בגדים מכובדים בצבע שחור בלבד, אסור לעבוד עם גופיות או ג'ינסים.

•    כל הדברים האישיים האהובים עליכם- להקל את המעבר, מוזיקה, ספרים, קפה שחור ועוד.

•    מומלץ להצטייד בלפטופ  וסלולארי פרוץ.


                                                             בהצלחה!  צוות אוקטופוס