אוקטופוס עבודות בחול - עבודה בגרמניה ב'
חברה היא המשווקת והמפיצה הבלעדית של מוצרי פרימייר היוקרתיים בגרמניה וקיימת מעל ל-6 שנים. לחברה מערכת ענפה של קשרים מסחריים, אשר מקנים לה את היכולת להשיג עבורך את הנקודות היוקרתיות והמפוארות ביותר בגרמניה ולכן, ניתנת לכם ההזדמנות ליהנות מהיתרון למכור את מוצרי "פרמייר" , במקומות הנחשבים והבתוליים ביותר בגרמניה.

איפה בגרמניה:
ברלין: בירת גרמניה התוססת, עיר ללא הפסקה, הנחשבת לבירת אירופה - מיליוני תיירים מציפים אותה במהלך כל השנה!

דוסלדורף: בירת האופנה של גרמניה (גוצ'י, שאנל, דיור, פרדה), עיר מדהימה אשר תושביה נמנים בין העשירים והאופנתיים ביותר בגרמניה. נמצאת כשעה נסיעה מפרנקפורט.
המבורג: איך אפשר לא להתאהב בעיר כמו המבורג? ביופייה השופע ובמרכזי הקניות המפוארים השוכנים ברחוב גונגפרנסטיג המפורסם.
מינכן: גלים של כסף מציפים את העיר העשירה בגרמניה, מינכן שוכנת במדינת בוואריה המדהימה. כאן שוכן העושר הגרמני!
אז למה גרמניה?

אזור חדש ובתולי – אנחנו עובדים בגרמניה כשנה, אנחנו גם בעלי הזיכיון למכירת מוצרי ים המלח של פרימייר ומתוך כך אנחנו הראשונים למכור פרימייר בגרמני. האזור ושיטת המכירה ממש לא שחוקים וניתן לעצור ולמכור ובקלות.

להיות במקום הנכון בזמן הנכון - בעקבות ההצלחה מספר רב של חברות מכל העולם נכנסו לאחרונה לגרמניה ותוך כמה שנים הוא יהפוך לעוד יעד בעולם, עכשיו זה הזמן לחוות את ההתחלה של יעד חדש עם הזדמנויות קידום נרחבות.

גרמניה כמעצמה כלכלית – מכל מדינות  אירופה נכון להיום הכלכלה בגרמניה היא החזקה ביותר, לגרמניה שסוחבת על הגב שלה את האיחוד האירופאי כלכלה מאוד חזקה, וקריסמס חזק במיוחד.

למה לטוס רחוק שאפשר קרוב – כמה שעות טיסה ואתם פה אצלנו, וגם מחירי הטיסות זולות, ולכן עובדים יכולים לקפוץ חזרה לארץ לביקורים מפעם לפעם וההשקעה בלהגיע היא נמוכה באופן יחסי.

מוצרים:

· מוצרי ים המלח: של חברת Premier- מוצר הקוסמטיקה האיכותי ביותר הנמכר היום בעגלות, ללא ספק המוצר האיכותי ביותר והמוצר בו יש את המכירות הגבוהות ביותר, אנחנו גם זכיינים וגם בעלי הזיכיון לכל גרמניה (מי שרוצה למכור פרימייר חייב לקנות מאתנו ולכן יש לנו את זכות הבחירה על הנקודות החזקות ביותר בגרמניה).
מיישרי שיער :של חברת Hair styler , בנוסף החברה מוכרת באותן העמדות תוספות שיער, מה שנותן פוטנציאל למכירות גדולות (יש תוספות משיער אמיתי שעולות יותר מ1000$), בנוסף יש לחברה מוצר מהפכני ובלעדי לטיפול בקרחות.. (כך שגם לקוחות קירחים ממין זכר רלוונטי), נכון לחודש יולי יש לחברה 7 לוקשנים של מוצר זה.
סוג האוכלוסייה: המדינה עשירה סוציאלית ומתורבתת מאוד עם אוכלוסייה מנומסת ונחמדה, אנחנו ממוקמים בקניונים הטובים ביותר במדינה, ופונים רק לעשירונים העליונים במדינה.

לפרטים נוספים - צרו קשר