אוקטופוס עבודות בחול - עבודה בארה"ב
על חברה:
החברה בתום המכירות בחו"ל החל משנת 2007 וברזומה עבודה במדינות רבות ונוספות בארה"ב ובאוסטרליה.

אחד הדברים הבולטים שמבדילים ביננו לבין חברות אחרות הוא שאנחנו לא רק עוד מקום עבודה, אנחנו משפחה והמטרה שלנו היא להישאר משפחה אחת גדולה שמרוויחה ומשגשגת, אנחנו מסתכלים על העובדים שלנו בתור שותפים שלנו והמטרה שלנו היא להביא את העובד לביטחון כלכלי בזמן הקצר ביותר. בנוסף אנחנו מאמינים שכדי להצליח צריך גם לדעת ליהנות, ולכן דואגים לחברי חברה שבועיים, יציאות ובילויים, ארוחות קידוש בימי שישי... והכל מסובסד ע"י החברה!

את מי אנחנו מחפשים?
אנשים רציניים עם ראש על הכתפיים ומוטיבציה לעבודה קשה ומוכנים להשקיע על מנת להרוויח את המשכורות הגבוהות ביותר בארה"ב. 
לחברה אפשרויות קידום נרחבות ואנחנו תמיד מחפשים עובדים שרוצים להתקדם ולגדול אתנו.
•    היתרון לבעלי אזרחות אמריקאית.
•    חובה אנגלית ברמה גבוהה.
•    מחויבות למתן שירות ורצון לעבוד בצורה מקצועית ולא שכונתית.


מהו הערך המוסף שלנו על פני יתר החברות בשוק?
יחס לעובדים: אצלנו עובדים 5 ימים בשבוע מה שמאוד מקל על שמירת האנרגיות ומתבטא בתוצאות טובות יותר בימי העבודה. אנחנו מבינים שאתם רוצים גם לחוות את החוויה של אמריקה , ולכן אנחנו נותנים לכם יומיים חופש בשבוע, אחד למנוחה והשנייה לטיולים וצבירת חוויות חדשות.
    
איכות ומגוון המוצרים אותם אנחנו מוכרים: Ador \ Deep-Sea \ Primer  שלושת המותגים האיכותיים ביותר בתחום העבודה בחו"ל, כי ללקוחות שלנו באמת מגיע הטוב ביותר. עבודה עם 3 מוצרים שונים מאפשרת מגוון גדול יותר ללקוח הפוטנציאלי  ואפשרות להגיע למכירות בודדות בסכומים גבוהים הרבה יותר מאשר עם מותג אחד.

אזור העבודה: לחברה שני מיקומים בעלי אופי מאוד שונה האחד מהשני. החנות במיאמי מתאימה רק לאנשים עם ניסיון בעבודה ולעבודה מול התיירים העשירים ביותר במיאמי. והאזור בנאשויל מדהים לעובדים שרוצים לצבור ניסיון, ושם גם נמצא אזור ההכשרה של החברה.

הכשרה ויחס אישי: אין דבר חשוב יותר מהכשרה, על זה תימדד ההצלחה שלכם לפני כל גורם אחר.    
אחד הדברים הבולטים שמבדילים ביננו לבין חברות אחרות הוא שאנחנו לא רק עוד מקום עבודה, אנחנו משפחה, והמטרה שלנו היא להישאר משפחה אחת גדולה שמרוויחה ומשגשגת, לא רק כלכלית אלא הרבה מעבר לכך.

אנחנו מאמינים שכדי להצליח צריך גם לדעת ליהנות, ולכן דואגים לחברי חברה שבועיים, יציאות ובילויים, ארוחות קידוש בימי שישי... והכל מסובסד ע"י החברה!תהליך הקליטה:      
תהליך הקליטה של כל עובד חדש מתחיל מהשנייה שהוא נוחת בשדה התעופה. אנחנו נאסוף אותך מהשדה, נוודא שיש לך את כל מה שאתה צריך, נביא אותך לדירה שלך ובמהלך הימים הקרובים נכיר לך את האזור ואת החברים החדשים שלך כדי שתרגיש בבית כבר מההתחלה!
אנחנו מתגאים בדרג ניהולי בכיר שמטרתו היא להביא את העובדים שלנו ליעדים אליהם הם שואפים להגיע.כל עובד חדש עובר הדרכה צמודה ויסודית ע"י אחד מהטריינרים  הבכירים בתחום, אשר תעזור לכל עובד ועובד למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בו.

מערך ההכשרה שלנו מותאם באופן אינדיבידואלי לכל עובד תוך כדי התמקדות בפערים האישיים העומדים בפניו כגון שיפור השפה, חיזוק הביטחון העצמי, התמודדות עם קשיי מכירה וכו'...

לפני הנסיעה יש לוודא:
1.    דרכון בתוקף.
2.    רישיון נהיגה בינלאומי.
3.    ביטוח בריאות - כל שרותי הבריאות בארה"ב יקרים מאוד ולכן יש לסדר את זה הביטוחיים הבריאותיים מראש.
5.    כרטיס טיסה ישראל – נאשוויל \ מיאמי (פתוח לשנה).
6.    בגדי עבודה מתאים, מצעים שיזכירו את הבית, מגבת ובכלל דברים אישיים שאהובים אליהם, על מנת להקל על המעבר: מוזיקה ספרים קפה שחור במבה וכדומה 
7.    מומלץ להביא סלולארי (מי שרוצה שיהיו לו פלאפון בחו"ל), מחשב נייד.

                                                               בהצלחה!  צוות אוקטופוס  