אוקטופוס עבודות בחול - עבודה באיטליה
על החברה
קיימת באיטליה החל משנת 2010. אנחנו החברה הגדולה והוותיקה באיטליה ומעל  עשרה מיקומים בכל זמן  נתון, כולם ללא יוצא מן הכלל מיקומים קבועים ומתוכם יש לחברה  6  חנויות קונספט מעוצבות.
החברה החליטה לעבוד רק בקניונים הטובים ביותר  באיטליה ולכן הפריסה לאורך המדינה היא כל כך גדולה.       

מהו הערך המוסף שלנו על פני יתר החברות בשוק?
הוגנות- מילת מפתח, לעולם לא ננצל עובדים, או נפר את אחת מההבטחות שלנו.
יחס אישי – העובדים שלנו אלו הפנים שלנו, והם מקרינים על איך שהחברה שלנו נראית, אנחנו לא רוצים להיות עוד חברה עצובה. ועם העובדים עצובים אנחנו לא עושים כסף, כך שהעובדים תמיד בראש ובראשונה.
הכשרות – החברה אומנם היא חברה גדולה אבל האזורים הם אזורים קטנים ולכן יש לנו את היכולת להכשיר באופן אישי כל אחד מהעובדים שלנו, טריינר צמוד יעבוד בימים הראשונים עם העובדים החדשים ובצורה הזאת נוכל להגיע להישגים הגבוהים ביותר.
הקניונים -   הסיבה לפריסה הגדולה שלנו ברחבי איטליה היא מכיוון שאנחנו לא נעבוד בקניונים פחות טובים ממצוינים, ולכן אנחנו תמיד נהייה בקניון הטוב ביותר בכל עיר .
מזג האוויר 
קיץ: איטליה נמצאת בדרום אירופה ומזג האוויר בה מאוד מזכיר את ישראל, כך שגם בחורף תמצאו ימים חמימים. בצפון המדינה,  בהרים , יורד גם שלג, בדרום המדינה, קיץ כל השנה.
בחורף: כמו בארץ - קר וגשום עם שלג רק בהרים, אך לנו זה לא משנה, אנחנו בתוך הקניון החמים והנעים. 
    
שפה :
באיטליה מדברים איטלקית, וכדי באמת להגיע למשכורות גבוהות חייבים להיות מוכנים ופתוחים ללימוד השפה. אנחנו נלמד אתכם את יסודות השפה ומהר מאוד תלמדו לתקשר בה. חשוב לציין שבאיטליה יש המון תיירים שדוברים המון שפות אך עדיין חשוב שתהיה נכונות ללמוד את איטלקית.

האזורים באיטליה בהם אנחנו עובדים:    
אודנסה היא העיר המזרחית ביותר באיטליה, והיא גובלת במדינות אוסטריה וסלובניה ושוכנת לחופי היום האדריאטי.
מילנו – בירת האופנה והסטיל של איטליה אירופה והעולם כולו. נמצאת בצפון איטליה, הנקודה הראשונה של החברה והנקודה בה המשרדים הראשיים של החברה יושבים.
רומא– בירת איטליה והעיר הגדולה ביותר, זוהי הנקודה הדרומית ביותר בה החברה עובדת.
ברגמו– האזור הקרוב ביותר למילנו והאזור הצפוני ביותר בחברה.
דל גארדה– עיירת תיירות קטנה השוכנת לחופי האגם הגדול באיטליה. אגם גארדה נמצא בצפון איטליה, בערך באמצע הדרך בין מילאנו לונציה ובין הרי האלפים לעמק הפו.
בולוניה– העיר נמצאת למרגלותיהם הצפוניים של הרי האפנינים, והעיר השביעית בגודלה באיטליה.

למה איטליה?
אזור חדש ובתולי – בלעדיות במדינה, ופריסה לאורך כל המדינה מבטיחה לכם קהל יעד שלא נשחק וניתן לעצור ולמכור בקלות יחסית מול שאר המקומות בעולם. 
בגלל שזה איטליה - בגלל האוכל, בגלל הנופים, בגלל האנשים, בגלל הכדורגל, בגלל האופנה, בגלל התרבות וההיסטוריה  בגלל שזה איטליה!
למה לטוס רחוק כשאפשר קרוב – כמה שעות טיסה ואתם פה אצלנו, וגם הטיסות זולות, ולכן עובדים יכולים לקפוץ חזרה לארץ לביקורים מפעם לפעם וההשקעה בלהגיע היא נמוכה באופן יחסי.
בגלל החברה – קוסמו איטליה היא חברה מובילה שלא עוצרת לרגע וממשיכה לגדול ולהתקדם, המוצלחים מביניכם יוכל להתקדם ולהתפתח אצלנו וביחד איתנו.
    
מה אנחנו מוכרים:
החברה עובדת בשיתוף צמוד עם חברת מוצרי ים המלח-  כיום חברת Seacret  היא החברה הגדולה ביותר בתחום שיווק מוצריי ים המלח ברחבי העולם עם יותר מ600 נקודות מכירה. תכשירי הקוסמטיקה של החברה מכילים מינרלים הייחודיים לים המלח - מוצרים בעלי מוניטין טוב אשר נמכרים בהצלחה רבה .
המוצרים מיוצרים בארץ במפעל של LOREAL  העולמית  שהם המוצרים הכי איכותיים ונמכרים היום בעולם העגלות והחנויות בחו"ל                                       
הכשרה: 
כל עובד שמגיע לעבוד אצלנו יקבל מספר ימי הדרכה מקצועיים מלאים ומקיפים (כמה שרק יצטרך). הוא גם יקבל ספיץ' ארוך ומקיף - שאותו הוא יצטרך לדעת טוב טוב (זהו תנאי להגעה לעבודה אצלנו) לפניי ההגעה לעבודה אצלנו.    
תנאים אישיים:
עם נחיתת העובד החדש נאסוף אותו משדה התעופה למגורי העובדים ותינתן לו האופציה להתקשר הביתה להודיע שהוא הגיע בשלום ושהוא מרוצה מתנאי המחייה בחברה.

מגורים:
החברה שוכרת בעבור העובדים בתים פרטיים ברמה גבוהה. כמעט בכל האזורים אנחנו עובדים בקניון שהינו מרחק נסיעה קצר למגורים.

הכנות לנסיעה- כשהכול סגור:  דברים להביא אתכם
•    דרכון בתוקף.
•    כרטיסי טיסה: ישראל-איטליה – עיר היעד.
עד גיל 23 אפשר לקבל הנחות לצעירים.  סטודנטים תמיד מקבלים הנחות. 
•    לכרטיסי טיסה מוזלים: עירית מאיסתה תל אביב 036430000 – שלוחה 0 (יש לציין שהגעתם דרך אוקטופוס).

•    מומלץ כרטיס אשראי בין לאומי.
•    ביטוח בריאות ומטען- כל שרותי הבריאות באירופה יקרים מאוד ולכן יש לעשות ביטוח בריאות בארץ. 
•    רישיון נהיגה בינלאומי- הרישיון הבינלאומי שמופיע מאחורי הרישיון הישראלי לא תופס בכל אירופה. ניתן לעשות בממסי (רח' סלמה בת"א או בשדה התעופה).
•    סט מצעים , ומגבות.
•    ניתן להביא את כל הדברים האישיים האהובים עליכם- להקל את המעבר, מוזיקה, ספרים, קפה שחור ועוד.
•    מומלץ להצטייד בלפטופ  וסלולארי פרוץ.


                                                               בהצלחה!  צוות אוקטופוס  