אוקטופוס עבודות בחול - כניסה למעסיקים
אוקטופוס הינה מוקד ארצי לעבודות בחו"ל המספק שירותי יעוץ השמה והכוונה לחברות Retail שונות ברחבי העולם עם ניסיון בתחום משנת 2003. מרבית החברות הינם שותפות עסקיות של אוקטופוס בכל הקשור לניהול החברה בחו"ל, גיוס כוח אדם וייעוץ אירגוני ותפעולי שותף. כאשר הקמנו את המשרדים בישראל ב-2007 הפכנו לחברה הגדולה והוותיקה בארץ המתמחה בתחום העבודות בחו"ל.  

כבעל עסק שבסיסו הוא כוח אדם איכותי חשוב שיהיה לך מקור גיוס עובדים איכותי שיעמוד לרשותך בכל זמן ויהיה "הפנים" שלך בישראל. אנו מאמינים בהתמקדות ספציפית בחברות אשר באה לידי ביטוי בכך שאנו עובדים באופן שותף עם מספר מצומצם של חברות בכל איזור בעולם ובכך שומרים על איכות גבוה של התמקדות. עובדה זאת מאפשרת לנו לתת את מלוא תשומת הלב לחברה שלך ולספק יעוץ ברמה הגבוה ביותר בתחום, אנשי מכירות ומנהלים מהאיכותיים ביותר בתחום העבודה בחו"ל. אנחנו נהיה בעצם מחלקת ה-HR שלך בישראל.

אנו לא מסתירים מהמועמדים את העובדה שעבודה בחו"ל היא עבודה קשה ושבשביל להצליח  צריך :
1. לטוס בשביל הכסף ולא בשביל החוויה
2. מוסר עבודה גבוה 
3. משמעת

עבודה אתנו מחייבת גם אותך, בעל העסק, להיות זמין בכל זמן ולספק מענה מידי למועמדים אשר עברו את תהליך המיון שלנו וממתינים לשיחה מהמעסיק בחו"ל. 
חשוב לציין שעבודה אתנו היא לא רק שלנו אלא עבודה בשיתוף פעולה. על מנת שנצליח לספק את כמות ואיכות על הצד הטוב ביותר אנו דורשים גם מהמעסיקים להיות זמינים ולתת מענה לכל בעיה אשר תעלה בזמן שיתוף הפעולה  

נקודה חשובה נוספת היא שניתנת לך האפשרות לנהל פגישות עסקים במשרדי החברה בכל ביקור בארץ ולספק לך מקום עבודה שקט לסידורים בעודך בישראל.

נשמח לעמוד לשירותך ולספק מענה לשאלות בכל זמן. לחץ כאן לצור קשר

בברכה, צוות אוקטופוס ריסורסס בע"מ
point-left, point-left, finger, direction, hand, left