אוקטופוס עבודות בחול - אודותינו
אוקטופוס הינה מוקד ארצי לעבודות בחו"ל המספק שירותי יעוץ השמה והכוונה לחברות Retail שונות ברחבי העולם עם ניסיון בתחום משנת 2003. מרבית החברות הינם שותפות עסקיות של אוקטופוס בכל הקשור לניהול החברה בחו"ל, גיוס כוח אדם וייעוץ אירגוני ותפעולי שותף. כאשר הקמנו את המשרדים בישראל ב-2007 הפכנו לחברה הגדולה והוותיקה בארץ המתמחה בתחום העבודות בחו"ל.  
בתור חברה מרחבית יש לנו את הפריבילגיה לבחור אך ורק את חברות העלית הטובות ביותר בכל העולם, חברות עם אחוזי הקליטה הגבוהים ביותר עם רמת המקצועיות הטובה ביותר והתנאים הטובים ביותר!
עיקר העבודות אותן אנו מציעים יהיו במכירות ואינן דורשות ניסיון קודם! להתקבל למשרות שאינן בתחום המכירות ברוב המקרים ישנן דרישות של תואר, ניסיון קודם, רילוקיישן  וכו'. מטרתנו היא להפנות אתכם לחברות מסודרות, חוקיות ואכפתיות, תוך הכוונה צמודה כבר מהארץ ומתן תשובות לכל השאלות העולות במוחו של המועמד לעבודה בחו"ל. צוות "אוקטופוס" נמצא במעקב מלא אחרי החברות איתן אנחנו עובדים. אנחנו דואגים לבקר באופן תקופתי באזורים השונים ולקבל דיווח מלא ברמת תפעולה השוטפת של כל חברה ולקבל מידע עדכני מכל עובד שהגיע לאזור כדי שנוכל תמיד להיות מעודכנים ולשפר ולשמר במידת הצורך! צוות הרכזים שלנו שומרים על קשר צמוד עם כל מועמד שהם מטיסים ומלווים כל מועמד מרגע הראיון ועד רגע חזרתו ארצה. 

נשמח לענות על כל שאלה בימים א'-ה' בין השעות 10:30 – 18:00.

לפרטים נוספים אנא צרו קשר
משרד רמת גן:                    077-5100370
אבא   הלל   7,     בניין   סילבר   קומה   12
מתחם    הבורסה ,      רמת     גן     52522
 

Ramat Gan Ofice:   + 972 77 510 0370
 Aba Hilel way #7, Silver Building 12th floor,    Ramat   Gan    Israel,    52522
כל הזכויות שמורות לאוקטופוס ריסורסס בע”מ ואין לעשות שימוש בחלק ו\או כל תכני האתר. היעוץ והמידע באתר אינו מהווה יעוץ משפטי מכל סוג. אין להסתמך על הנאמר באתר ועל עדכניותו. על מנת לקבל מידע עדכני ולקבלת יעוץ שאינו משפטי יש ליצור קשר באמצעות עמודת צור קשר   
point-left, point-left, finger, direction, hand, left