אוקטופוס עבודות בחול - עובדים מספרים
העבודה ובה השמיים הם הגבול - ויקטוריה

מי שלא מכיר אז נא להכיר- העבודה שבה השמיים הם הגבול!
באמת שאין גבול למה שאפשר לעשות בעבודה על עגלות...
אני אספר קצת על מה שקרה לי בשלוש השנים האחרונות ששינו לי קצת את החיים. קצת הרבה...
יש כאלה אחוזי פחד מלסוע, לעבוד במדינה זרה במקום אחר
עם תרבות שונה- אך אין חשש מסתגלים במהירות זאת הבטחה.
אני השתחררתי מהצבא ונסעתי לארה"ב לעבוד עם תיכנון לטוס משם לאמריקה הדרומית בכדי לטייל כמו כל מי שמשתחרר מצבא הגנה לישראל... אניוואי... אך התוכניות שלי השתנו.פגשתי את האהבה הגדולה שלי. 
עם הגעתי לארה"ב לא הבנתי על מה דיברו ואיפה כל הכסף שעליו דיברו, אך כעבור כמה זמן שבוע שבועיים (מכרתי מוצרים של ים המלח) הבנתי את הפוטנציאל של העבודה ואת הסכומים שאפשר לעשות בה, סכומים שבארץ אפשר לחסוך בהרבה שנים טובות.
החברה היו ממש אחלה ונחמדים- חלקם חברים הכי טובים שלי עד היום. 
אני יודעת שאני מתארת את זה בצורה ורודה, אז לא לא הכל ורוד יש רגעים קשים והעבודה ממש לא קלה. אבל גם אם נושכים את השפתיים קצת לפעמים בסוף קוטפים את הפירות...


עבודה בארה"ב, איזה רעיון מדהים!!! - רונה

עבודה בארה"ב, איזה רעיון מדהים!!!
אני בטוחה שכבר שמעתם על אנשים, חברים שנסעו לעבודה בארה"ב , האמת שיש אפשרות לעבודה בחו"ל בכל מקום בעולם אבל רוב האנשים מעדיפים לטוס לעבודה בארה"ב. Any way אני אישית לא האמנתי לכל הסיפורים האלו... איך יכול לקרות מצב שבן אדם בלי שום ניסיון או ידע בנושא מסוים טס לעבודה בארה"ב ומרוויח סכומים (כעובד פשוט) של יותר מ-150$ ליום עבודה... העבודה בארה"ב הזאת זה פשוט מדהים!!!! בכל מקרה החלטתי לחקור לעומק את כל נושא העבודה בארה"ב... התחלתי לשאול אנשים שאני סומכת על דעתם ועל המילה שלהם אם הם מכירים חבר או מכר קרוב שטס לעבודה בארה"ב והתפלאתי לשמוע שכולם אבל כולם פה אחד עושים חייל בכל הקשור לעבודה בארה"ב אן עבודה בחו"ל בכלל.... אז חברה הכל אמת הכל נכון... על תהססו... החיים הם הכל סביב לקחת סיכונים... בנושא הזה סביב עבודה בארה"ב אין יותר מידי סיכונים אלא אם כן התפצלתם מהחבר או החברה וקרה מה שקרה... (ניסיון שווה 1000 מילים ... ) אני הגעתי לחברה מקסימה שפירסמה כאן באתר דרך לינק של עבודה בארה"ב ולא התבאסתי ואף לא לרגע.... הסכומים אמביציוזים ולא ניתנים לתיאור... החברה מקסימים ( שלי היו ככה לפחות...) והמקום מדהים...
אז יאללה חברה קחו איזה מזוודה או שתיים וצאו לעבודה בארה"ב... או אפילו עבודה בחו"ל בכל מקום שקוסם לכם....
בהצלחה!!!! 


למה החלטתי לטוס לעבוד בחו"ל? - אלון

למה החלטתי לטוס לעבוד בחו"ל?
תמיד היה לי חלום, עוד לפני שהתגייסתי, לטוס לעבודה בחו"ל ולא משנה היה לי לאן לטוס... העיקר לטוס לעבודה בחו"ל. תמיד ספרתי לחברים שאני אחרי השחרור מחכה לי עבודה בחו"ל ושיבואו איתי לעבוד בחו"ל. ככה בעצם החזקתי מעמד כל השירות הצבאי... אפילו התחלתי להקשר נורא לצבא והחלטתי לחתום קבע.... התגייסתי להנדסה קרבית וממש רצו שאשאר שם אבל תמיד קסם לי הרעיון הזה של עבודה בחו"ל. כשהתחלתי את הקורס קצינים הבנתי שאני עושה טעות ואם אני חותם קבע אין מצב שאני יטוס לעבודה בחו"ל. עוד בהיכרות הראשונה עם המפק"צ של ההכנה לקורס קצינים שאלתי איפה אני יכול לחתום ויתור.... אני יודע שזה לא שיא הגאווה אבל לא יכולתי לשאת את המחשבה שאני לא יטוס לעבודה בחו"ל..... את המשך הסיפור אתם כנראה מבינים. חתמתי ויתור ולצערי גררתי איתי קבוצה של חברה שגם הם חיכו לעבודה בחו"ל אחרי הצבא. נעשנו קבוצה כזאת של חברים.... חברים שרוצים לטוס לעבודה בחו"ל אחרי הצבא.
ככה עבר לו הזמן ומצאתי את עצמי משוחרר עם כרטיס ביד לארה"ב. לא יודע למה קסם לי הרעיון של עבודה בחו"ל..... אבל החלטתי לטוס לעבודה בארה"ב. הייתה לי את האופציה לעבודה באוסטרליה ועבודה באנגליה אבל היו לי חברים שכבר עבדו בארה"ב אז אמרתי למה לא לנסות את העבודה בארה"ב. אז טסתי עם שני חברים מאוד טובים לעבודה בארה"ב ומאז אני שם. לא התאכזבתי ואפילו לא לרגע... היו כמה נפילות בדרך אבל בסופו של דבר עבודה בחו"ל ( במקרה שלי עבודה בארה"ב) היה החלום שהתגשם. ככה הצלחתי לחסוך מספיק כסף לטיול ולימודים.... יש לי המון חברים שהעבודה בחו"ל עזרה להם לקנות בית אפילו.... אז תחשבו על זה.... אני ממליץ בחום.... עבודה בחו"ל זאת הדרך שלכם לראות עולם לטייל ולחזור לארץ עם קצת יותר נסיון וחוכמת חיים..... בהצלחה חברים! 


עבודה באוסטרליה רעיון מדהים - יהונתן

איזו יבשת מדהימה אוסטרליה, עבודה באוסטרליה רעיון מדהים!!!
אתם לא מבינים... החופים מדהימים, הבנות מדהימות, הנופים מדהימים והבנות.... מדהימות!!! ( גם הבנים לחברייה שביננו...  ) הגעתי לאוסטרליה לפני שנה בערך לא במטרה לעבודה באוסטרליה אלא סתם בקטע של טיול... כל הנושא הזה של עבודה בחו"ל , עבודה באוסטרליה לא כל כך קסם לי... יש לי דרכון צרפתי אז ככה Just in case עשיתי לעצמי working holiday visa שזה בעצם נתן לי את האופציה לטייל ולעבוד באוסטרליה. בכל מקרה כשהגעתי לאוסטרליה ראיתי כמה יקר הטיול וכל נושא העבודה באוסטרליה התחיל להשמע לי בפעמוני הראש... עבודה באוסטרליה ,חשבתי לעצמי, פאקינג שיט.... למי יש כח עכשיו לעבודה באוסטרליה.... כל מה שעושים פה המטיילים( back packers) זה קטיף פירות באיזה חווה ולקרצף ריצפות של פאבים אחרי שכולם בפאב עשו עליהם את צירכייהם כל הלילה... מזלי לפני שטסתי סיפר לי אחד החברים שאפשר למצוא מקום לעבודה בחו"ל, לכאורה עבודה באוסטרליה, דרך הנט... גלשתי לי בכמה אתרים ורשמתי ב-GOOGLE כל מיני וריאציות שונות כמו: עבודה בחו"ל, עבודה באוסטרליה, עבודה בארה"ב וכו'.... מצאתי מקום של ישראלים נחמדים בדיוק בעיר שבה הייתי.... מלבורן.... איזה עיר מדהימה... ים ישראלים יש בה.. . :-). בכל מקרה שלחתי אימייל בנושא העבודה באוסטרליה וחזרו אלי כבר באותו יום.... כל נושא העבודה באוסטרליה הפך להיות מיציאותי תוך פחות מ-24 שעות.... לא יאומן.... הגעתי... למדתי מה צריך לעשות ונכנסתי לעינינים ממש מהר.... מזל כי לא היה לי הרבה זמן ללמוד... אבל כשהתחלתי את העבודה באוסטרליה היה לי נורא קשה להפסיק... מצד אחד העבודה תכלס היא לא עבודה אידאלית, לא עבודה שמישהו ירצה לעבוד בה לאורך זמן... אבל בהחלט משתלמת.... חברה, נשארתי שם את כל תקופת האשרת שהייה שלי וחזרתי לארץ עם סכום כסף לא רע.... עבודה באוסטרליה... אחד הדברים.. תשאלו חברים... זה לא משנה אם זאת תהיה עבודה באוסטרליה, עבודה באנגליה או עבודה בחו"ל בכל מקום שהו... אני ממליץ בחום!!!
שוב... עבודה באוסטרליה... אחד הדברים!!! תיהנו. חזרתי מעבודה בארה"ב - עידן

חזרתי מעבודה בארה"ב- נסעתי לפני חמש שנים אחרי השחרור לעבוד בארה"ב והגעתי למקום שנקרא נברסקה, אמא שלי נולדה בארה"ב כך שיש לי דרכון אמריקאי מה שמאפשר לי עבודה חוקית בארה"ב.
בכל מקרה הגעתי למקום עם עוד שני חברים טובים מה שגרם לתאקלמות להיות מהירה וקלה הרבה יותר. בכלל לא ידענו מה צריך לעשות, כמה מרוויחים, איפה נגור... כלום!! היינו ממש בין הראשונים שנסעו לעבוד בארה"ב בעגלות לפני שהכל התחיל. למדנו את העבודה וממש נכסנו לעיניינים. התחלנו למכור כמו משוגעים וכנראה שעשינו רושם טוב על המנהלים שהציעו לנו לנהל בשבילם איזור באורלנדו פלורידה... מקום שתמיד רציתי לנסוע אליו. בכל מקרה נקצר לכם את הסיפור בזה שלא כל התקופה הזאת התעסקנו בעגלות.... הכרנו אנשים אמריקאים, ישראלים, אוסטרלים, קנדים.... ממש היה שם קיבוץ גלויות !!! רומנים סוערים, טלא נובלה ממש נראה קטן לעומת מה שהיה שם  
באמת פתחנו את החברה באורלנדו ונהננו מכל רגע... 
בשנה השלישית כבר כל אחד מאיתנו פנה לכיוונים שונים , חבר אחד המשיך לעבוד בארה"ב בעגלות, החבר שני נסע לטייל קצת בעולם בכל מקום אפשרי בחו"ל ואני התחלתי להתעסק קצת בנדל"ן בארה"ב ואז נסעתי חברה שלי שדרך אגב הכרתי בזמן העבודה בחו"ל...
מה שרציתי להגיד בכל הסיפור הזה זה שכדי לטוס גם אם אתם לא בטוחים בעצמכם... יילך לכם לא יילך לכם כמו שתכננתם , מה שחשוב זה שתחזרו עם המון חוויות ונסיון שלא תוכלו לרכוש בשום דרך אחרת אם תשארו בארץ.... בהצלחה חברים!!! 


עבודה באנגליה - השתלם לי - נועם

עבודה באנגליה - השתלם לי
למישהו יצא להיות באנגליה בזמן האחרון? טירוף אני אומר לכם. בלחי שום קשר לעבודה באנגליה או בכלל בלי שום קשר לעבודה בחו"ל יצאתי לבקר חברים של משפחה שיש לי בלונדון. יצא לי לעבוד בארה"ב בניו יורק אבל לא האמנתי שלונדון יכולה להיות כל כך אטרקטיבית. כל כך התאהבתי בה שהחלטתי שאני נשאר. מצאתי לעצמי עבודה באנגליה באחד הדוכנים האילו של ים המלח, אני מניח שרובכם כבר מכירים את כל הסיפורים האילו של הסכומים המטורפים שכל מי שהולך לעבודה בחו"ל, עבודה בארה"ב, עבודה באוסטרליה וגם פה באנגליה, אין זה פשוט מטורף!!! אתה מרוויח ים אבל באמת ים של כסף , ולונדון היא לא עיר זולה, ויש לך מספיק למחייה לבזבוזים ואני אישית חזרתי מחו"ל לארץ עם מספיק כסף לאוטו ושנת לימודים. פשוט מדהים הסיפור הזה. עבדתי בלונדון בחברה שאסור לנקוב את שמה בשל נעשה פרסומת ולא יעלו את הכתבה לאתר... בקיצור חברה מדהימה עם אישורי עבודה בחו"ל ואישורי עבודה בכל מקום בו היא נמצאת. בקיצור חברה ענקית שמתפרסת בכל העולם. חברה מדהימים מוצרים סוף הדרך ועיר עוצרת נשימה.
בקיצור כל מי שמהסס לעזוב הכל ולטוס לעבוד בחו"ל, לא להסס ולטוס. זה נותן המון ופותח את קו המחשבה לכיונים שונים בחיים. ראיתי שכבר פרסמו את זה אבל אני חייב לחזור..... זה לא משנה אם זה עבודה באוסטרליה או עבודה באנגליה או עבודה בארה"ב, זה שווה את זה!!!