אוקטופוס עבודות בחול - עבודה ברוסיה
על החברה:
החברה עובדת ברוסיה מתחילת 2012, בעל החברה הוא בחור יהודי מקומי. המנהל המקצועי והכללי בחברה הוא בחור שהגיע מקנדה לאחר שנתיים של ניהול בהצלחה בקנדה. 
המכירה ברוסיה היא שונה ומתבססת על מקצועיות אמינות ורמת מכירה גבוהה, אנחנו פה כדי ללמד כל אחד על המוצרים השונים ועל שיטות המכירה לקהל היעד.
אווירת הכסף מאוד מורגשת בחברה, המקום עשיר בתולי עם קניונים ענקיים שמלאים בתנועה איכותית. יש לנו פה אווירה מאוד משפחתית שדוחפת ושואפת גבוה.

מזג האוויר 
קיץ: החל ממאי מתחיל להיות נעים ואביבי כשביולי בשיא הטמפרטורות מגיעות לכ30 מעלות (ב2010 היה חום שיא של 40 מעלות). כיאה למדינה אירופאית, גם בקיץ יורד פה גשם לפעמים אך יש ימים חמים מאוד בשנה שהטמפרטורה מגיעה אף ליותר משלושים מעלות (כמו בארץ רק ללא לחות...) 
בחורף: כמו כל אירופה - קר וגשום עם שלג לפעמים, אך לנו זה לא משנה, אנחנו בתוך הקניון החמים והנעים.

שפה :
השפה הרשמית היא רוסית ולכן מי שרוצה להגיע חייב לדעת להבין ולדבר רוסית ברמה סבירה.

למה רוסיה?
אזור חדש ובתולי – האזור החדש ביותר בעולם. האזור ושיטת המכירה ממש לא שחוקים וניתן לעצור ולמכור ובקלות.
להיות במקום הנכון בזמן הנכון - עכשיו זה הזמן לחוות את ההתחלה של יעד חדש עם הזדמנויות קידום נרחבות אך בנוסף להגיע כאשר שלב הגישושים עבר והחברה כבר יודעת איך לעשות כסף.
רוסיה ומוסקבה כמעצמה כלכלית – מוסקבה זה לא רוסיה במובן של המצב הכלכלי, העיר שמכילה את מספר האוליגרכים הגדול בעולם. פה ניתן לפגוש אנשים לא עשירים אלא מאוד עשירים כאשר מה שיגרום להם לקנות או לא זה לא המחיר אלא כמה מקצועיים וטובים תהיו.
למה לטוס רחוק שאפשר קרוב – כמה שעות טיסה ואתם פה אצלנו, וגם מחירי הטיסות זולות, ולכן עובדים יכולים לקפוץ חזרה לארץ לביקורים מפעם לפעם וההשקעה בלהגיע היא נמוכה באופן יחסי.    

מה מוכרים:
קוסמטיקה : Oro Gold  Cosmetics, מוצרי הקוסמטיקה של אורו גולד הם בין האיכותיים ביותר, וידועים גם כיקרים ביותר (ניתן לראות באתר) ולכן הם מתאימים רק לקניונים האיכותיים ביותר. שיטת המכירה היא דומה מעוד למכירת מוצרי ים המלח רק במקום לשווק את ים המלח אנחנו משווקים את הזהב 24 קרט שנמצא בכל המוצרים, ונשים אוהבות זהב.    

הכשרה:     
כל עובד שמגיע לעבוד אצלנו יקבל מספר ימי הדרכה מקצועיים מלאים ומקיפים (כמה שרק יצטרך). הוא גם יקבל ספיץ' ארוך ומקיף - שאותו הוא יצטרך לדעת טוב טוב (זהו תנאי להגעה לעבודה אצלנו).    

הכנות לפני הנסיעה:
1.    הדרכון הישראלי בתוקף.  גם בעלי אזרחות חייבים את הדרכון הישראלי על מנת לצאת מישראל.
2.    בעלי דרכון רוסי\אוקראיני  - יש לוודא כי גם הדרכון הזה בתוקף.
3.    ביטוח בריאות.
4.    כרטיס טיסה ישראל – רוסיה(מוסקבה).
5.    ללמד את ההורים והחברים הקרובים לעבוד עם SKYPE, VIBER וכדומה.
6.    לעשות תוכנית לשיחות לארץ.
 
מה להביא איתי לטיסה:
1.    בגדי עבודה מתאימים, מצעים שיזכירו את הבית, מגבת ובכלל דברים אישיים שאהובים עליכם, על מנת להקל על המעבר: מוזיקה ספרים קפה שחור במבה וכדומה.
2.    מומלץ להביא טלפון סלולארי פרוץ (מי שרוצה שיהיה לו פלאפון בחו"ל).
3.    לוודא שדיברתם עם נציג אוקטופוס לפני הנסיעה לחו"ל .    

                                  בהצלחה!  צוות אוקטופוס  