אוקטופוס עבודות בחול - עבודה בקייפטאון
על חברה
משרדים ראשיים : קייפטאון  
אזורי מכירה: קייפטאון גורג טאון (בקיץ) , ובלופאוטן.
תחילת דרכב של החברה החל ב2007 בקנדה ,משם המשיכו למקסיקו, משם חזרו לקנדה משם לברזיל ובשנת 2012 ניהלו מקצועית חברה  אחרת בדרום אפריקה.
השנה 2013 הם לראשונה משתמשים בניסיון שצברו עד היום לחברה משל עצמם! המיקום הראשון של החברה נפתח באוגוסט 2013 בקייפטאון.

את מי אנחנו מחפשים?
אנשים רציניים עם ראש על הכתפיים ומוטיבציה לעבודה קשה ומוכנים להשקיע על מנת להרוויח את המשכורות הגבוהות ביותר בדרום אפריקה. אצלנו בחברה לא מתעסקים בגנון, אנחנו מחפשים אנשים רציניים שמבינים שמדובר בחברה רצינית 

לחברה אפשרויות קידום נרחבות ואנחנו תמיד מחפשים עובדים שרוצים להתקדם ולגדול אתנו.
•    חובה אנגלית ברמה גבוהה.
•    מחויבות למתן שירות ורצון לעבוד בצורה מקצועית ולא שכונתית.

תהליך הקליטה:  
תהליך הקליטה של כל עובד חדש מתחיל מהשנייה שהוא נוחת בשדה התעופה. אנחנו נאסוף אותך מהשדה, נוודא שיש לך את כל מה שאתה צריך, נביא אותך לדירה שלך ובמהלך הימים הקרובים נכיר לך את האזור ואת החברים החדשים שלך כדי שתרגיש בבית כבר מההתחלה!
אנחנו מתגאים בדרג ניהולי בכיר שמטרתו היא להביא את העובדים שלנו ליעדים אליהם הם שואפים להגיע.

מערך ההכשרה שלנו מותאם באופן אינדיבידואלי לכל עובד תוך כדי התמקדות בפערים האישיים העומדים בפניו כגון שיפור השפה, חיזוק הביטחון העצמי, התמודדות עם קשיי מכירה וכו'...

אבל אסור לכם לטעות, לא נוכל ללמד בכוח או להאכיל בכפית אנחנו נשקיע ונלמד את מי שירצה ללמוד ולהשקיע, ואפריקה בשונה ממדינות אחרות הרמה המקצועית מאוד חשובה וההתחלה היא באופן יחסי קשה יותר. מה שכן שנהנים מהפירות זה מגיע בריבית גדולה מאוד.

איפה אנחנו עובדים? 

קייפטאון: נחשבת כאחת הערים היפות בעולם, בין היתר בשל מיקומה הגאוגרפי . העיר ופרבריה בנויים סביב הר בעל פסגה שטוחה, הקרוי הר השולחן ומתנשא לגובה 1,086 מטר, לצד רכסי הרים נוספים, המהווים חלק מן התבנית הגאולוגית של חצי האי. קייפטאון מהווה יעד תיירות פופולרי בזכות אקלימה הים-תיכוני הנדיר. 

בלופאוטן: 
העיר בעלת הכינוי "העיר המנצנצת" - בשל מספר מחצבות היהלומים והזהב שנמצאות בסביבתה. העיקר מרכזת למעשה את כל פעילות המחצבים של דרום אפריקה ולכן יש באזור אנשים עם כסף רב ובנוסף הרבה תיירות עסקית. בנוסף גם תיירי פנאי מגיעים לאזור במיוחד לספארי ולפארק Mokala המפורסם, /www.sanparks.org/parks/mokala 
בנוסף ענף תיירות הציד מאוד מפותח באזור ו"הבור הגדול" בקימברלי הסמוכה מכרה ענק ( ככל הנראה הבור הגדול ביותר בעולם מעשי ידי אדם). בינואר 2014 נמצא באזור אחד היהלומים הכחולים היקרים ביותר בעולם , והמכרות באזור עדין מאוד פעילים.  

מהו הערך המוסף שלנו על פני יתר החברות בשוק?
ותק – אנחנו עובדים בתחום מכירות הקוסמטיקה החל משנת 2007, בשונה מחברות גדולות אנחנו מדברים אל העובדים בגובה העיניים, עובדים ביחד איתכם בעמדה וחווים ביחד איתכם את היום בעבודה. לאור הניסיון הרב והתפקידים השונים שכללו בעיקר הכשרות לעובדים חדשים , אנחנו נוכל ללמד אתכם לעשות כסף ענק באחד המקומות המדהימים בעולם.

הוגנות- מילת מפתח, לעולם לא ננצל עובדים, או נפר את אחת מההבטחות שלנו.
יחס אישי – העובדים שלנו אלו הפנים שלנו, והם מקריינים על איך שהחברה שלנו נראית, אנחנו לא רוצים להיות עוד חברה עצובה. ועם העובדים עצובים אנחנו לא עושים כסף, כך שהעובדים תמיד בראש ובראשונה. 

הכנות לנסיעה- כשהכול סגור
•    דרכון בתוקף.
•    כרטיסי טיסה: ישראל-דרום אפריקה - קייפטאון.
עד גיל 23 אפשר לקבל הנחות לצעירים.  סטודנטים תמיד מקבלים הנחות. 
•    רישיון נהיגה בינלאומי- הרישיון הבינלאומי שמופיע מאחורי הרישיון הישראלי לא תופס בדרום אפריקה.
•    מצעים, מגבות ובגדי עבודה מתאימים.
•    כל הדברים האישיים האהובים עליכם- להקל את המעבר, מוזיקה, ספרים, קפה שחור ועוד.
•    מומלץ להצטייד בלפטופ  וסלולארי פרוץ.
•    ביטוח בריאות ומטען- כל שרותי הבריאות בדרום אפריקה יקרים מאוד חובה לעשות ביטוח רפואי לחו"ל, מידע והמלצות בנידון ניתן לקבל מצוות המשרד.

                                                               בהצלחה!  צוות אוקטופוס  