אוקטופוס עבודות בחול - עבודה במזרח
על החברה: 
מתמחה מזה שנים במכירת מוצרי קוסמטיקה וטיפוח שמקורם בים המלח.
החברה הינה חברה הודית חוקית לחלוטין בבעלות ישראלית. החברה היא חברת ים המלח היחידה בהודו (נכנסנו במהלך 2010) וחלק מחברה המפעילה קיוסקים בעולם החל משנת 2003 בארה"ב ,קנדה גרמניה דרום אפריקה ויעדים נוספים בעולם. 

איפה אנחנו עובדים: הודו
הודו, היא קודם כל חוויה שלא הכרתם מעולם, תמצאו אנשים מכל העולם – עם תרבויות ומנהגים רבים ומגוונים. הודו היא מדינה שנויה במחלוקת, או שאתה מתאהב במדינה או שאתה סולד ממנה. הלקוחות אליהם אנחנו פונים כולם מדברים אנגלית, כיוון שלתוך הקניונים בהם אנחנו עובדים לא יכולים להיכנס מקומיים מתחת למעמד העליון, והמרכזי קניות מיועדים בעיקר לאנשים עסקים, דיפלומטים או הודים עשירים במיוחד. מעמד הביניים ההודי מונה כיום כ 150 מיליון איש, זוהי אוכלוסייה משכילה בעלת הכנסה שנתית של כמיליון רופיות לשנה (כ 30000 דולר שמאפשרים רמת חיים גבוהה במדינה). נכון ל-2008 יש בהודו למעלה ממיליון משפחות שהכנסתן עולה על 100,000 דולר לשנה, המטבע ההודי הוא הרופי ההודי. 

למה הודו? 
שווי הכסף ועלות המחייה – הודו מדינה זולה מאוד למחייה, ופה הכסף שלכם שווה יותר. המשכורות הן בגובה משכורות בארה"ב אבל ההוצאות נמוכות בהרבה, מה שישאיר לכם את החסכונות גבוהים במיוחד.
אזור חדש ובתולי – אנחנו עובדים בהודו רק מ2010 ובווליום נמוך, בגלל שאנחנו היחידים שם, האזור ושיטת המכירה ממש לא שחוקים וניתן למכור ובקלות.

עבודה ובילויים - הודו, מזמינה אותנו לחוות את עוצמת המזרח בכל רגע, ומשלבת בתוכה תרבות עתיקת יומין לצד קדמה מערבית, שכונת המגורים היא שכונה מערבית בה תוכלו למצוא את כל הבילויים הרגילים כגון מועדונים, פאבים ומסיבות (כאשר ברובם תמצאו רק זרים) ובנוסף את כל קסמי המזרח.

שפה - השפה הרשמית במדינה היא הינדית, אבל בקניונים בהם אנחנו עובדים כל האוכלוסייה מדברת אנגלית. והמכירה היא בשפה האנגלית.

יחס לעובדים - אנו יוצאים מנקודת הנחה, שכולנו כאן בשביל לעשות כסף, אבל צריך לשמור על הגינות, הוגנות ודרך ארץ. אנו מתייחסים לכל עובדי החברה, כפי שהם באמת עבורנו – נכס יקר. אנו דואגים לכל צרכי עובדי החברה, כפי שרצינו שידאגו לנו הבוסים, לפני שנים, כשעבדנו בעגלות בעצמנו. נדאג להכשיר אתכם ושיהיה לכם את התנאים הטובים ביותר. אנחנו בעלי החברה, אך גם חברים וקודם כל בני אדם. נשמח לעזור בכל דבר, גם בנושאים שלא תמיד קשורים לעבודה.

איזה מוצרים אתם מוכרים ושל איזה יצרן : 
 אנו משווקים ומוכרים את מוצרי SEACRET - מוצרי ים המלח האיכותיים והנמכרים בעולם! חברת SEACRET מוכרת את מוצריה ביותר מ- 1000 נקודות מכירה ברחבי העולם! לחברה ידע עצום, שנרכש ב-10 השנים האחרונות מפעילותה בארה"ב, קנדה, אירופה, אוסטרליה ועכשיו גם הודו.
כיום, אנו משווקים

הכנות לפני הנסיעה:
1.    הדרכון בתוקף.
2.    ביטוח בריאות.
3.    כרטיס טיסה ישראל – הודו - דלהי .
4.    ללמד את ההורים והחברים הקרובים לעבוד עם SKYPE, VIBER וכדומה.
5.    לעשות תוכנית לשיחות לארץ.

מה להביא איתי לטיסה:
1.    בגדי עבודה מתאימים, מצעים שיזכירו את הבית, מגבת ובכלל דברים אישיים שאהובים אליהם, על מנת להקל על המעבר: מוזיקה ספרים קפה שחור במבה וכדומה.
2.    מומלץ להביא טלפון סלולארי פרוץ (מי שרוצה שיהיה לו פלאפון בחו"ל).
3.    לוודא שדיברתם עם נציג אוקטופוס לפני הנסיעה לחו"ל .    
                                                               בהצלחה!  צוות אוקטופוס  