אוקטופוס עבודות בחול - עבודה בטורונטו
על החברה:
ממוקמת בטורונטו עם ניסיון משנת 2008 בקנדה.   החברה  עובדת  12 חודשים בשנה.
מחזיקה ב-14 חנויות בטורונטו
הוקמה ומנוהלת על ידי קנדים ישראלים שעבדו בשנים האחרונות גם בארה"ב וגם בקנדה ומכירים היטב את האוכלוסייה הצפון אמריקאית. בשנת 2009 החברה התמקמה באזור טורונטו, כאשר הקניונים נבחרו בקפידה, בשונה מחברות גדולות יותר בעלי החברה עובדים יחד עם העובדים ומדברים אליהם בגובה העיניים. החברה מתמחה במספר מוצרים וביניהם מחליקי שיער, מוצרי קוסמטיקה  ואיפור מינראלי.  

מהו הערך המוסף שלנו על פני יתר החברות בשוק?
עובדים בחנוות יוקרה בטורונטו.
הוגנות- מילת מפתח, לעולם לא ננצל עובדים או נפר את אחת מההבטחות שלנו.
יחס אישי – העובדים הם הפנים שלנו והם מקרינים על איך שהחברה שלנו נראית, אנחנו לא רוצים להיות עוד חברה עצובה. ואם העובדים עצובים לא עושים כסף, כך שהעובדים תמיד בראש ובראשונה.
הכשרות – כחברה קטנה יש לנו את היכולת להכשיר באופן אישי כל אחד מהעובדים שלנו, טריינר צמוד יעבוד בימים הראשונים עם העובדים החדשים ובצורה הזאת נוכל להגיע להישגים הגבוהים ביותר,  חשוב לציין  שבלי הרצון שלכם לא נגיע לשום מקום. 
מיקום -   לא גרים בתוך העיר עצמה אך מספיק קרובים כדי להנות מחיי הלילה של אחת הערים הגדולות והמעניינות ביותר בעולם. 

איפה אנחנו עובדים:
TORONTO - ONTARIO
טורונטו היא בירת אונטריו והעיר הגדולה ביותר בקנדה ואחת העמוסות והעסוקות בעולם כולו. המטרופולין של העיר מונה כ 10 מיליון תושבים. בעיר כמובן תמיד יש מה לעשות, למשל- משחקי NBA  או הוקי ולמי שאוהב לונה פארק.  העיר הינה מרכזית ולכן כל אומני העולם נוהגים להגיע אליה בכל סיבוב הופעות. לשומרי הכשרות שביניכם בטורונטו יש קהילה יהודית מהגדולות בצפון אמריקה כך שממש אין בעיה להשיג מזון כשר מכל הסוגים. החברה עובדת גם בדאון טאון וגם בפרברים שמסביב לעיר, כאשר המרחק ממרכז העיר למגורי העובדים הוא כ30-40 דקות ברכבת המהירה.

מוצרים:
אנחנו מתרכזים בשלושה מוצרים עיקריים:
מוצרי הקוסמטיקה של אורו גולד הם בין האיכותיים ביותר, וידועים גם כיקרים ביותר (ניתן לראות באתר) ולכן הם מתאימים רק לקניונים האיכותיים. מוצרים אלו נמכרים רק בחנויות קונספט מעוצבות. שיטת המכירה זהה למכירת מוצרי ים המלח, כל המוצרים מכילים זהב טהור 24 קרט, הידוע כמקדם מכירה גבוה בקרב נשים.
http://'www.orogoldcosmetics.com

מיישרי שיער של חברת Hair styler  החברה מוכרת באותן העמדות גם תוספות שיער, מה שנותן פוטנציאל למכירות גדולות (יש תוספות משיער אמיתי שעולות יותר מ1000$) בנוסף יש לחברה מוצר מהפכני ובלעדי לטיפול בקרחות (כך שגם לקוחות קירחים ממין זכר רלוונטים).
http://www.thehairstyler.com/

מוצרי איפור אורגנים-מינראלים, ברמה הגבוהה ביותר. עמדות האיפור המינראלי בחברה משולבות עם העמדות של מישרי השיער, כך שאפשר למכור לאותה לקוחה את שני המוצרים שמאוד קשורים האחד לשני.                             http://www.micabeauty.com/

מגורים:
אנו מציעים דיור איכותי
 על בסיס 2 בחדר

רכבים:
הרכבים מבוטחים. כמות הרכבים תלויה בכמות הלוקיישנים.
ניתן יהיה לנהוג ברכב רק לאחר שעושים ביטוח לנהג ולמי שדאג לעשות רישיון נהיגה בין לאומי.

קוד לבוש: 
הופעה מכובדת 

הכנות לפני הנסיעה:
1.    לוודא שהדרכון בתוקף.
2.    רישיון נהיגה בינלאומי- הרישיון הבינלאומי שמופיע מאחורי הרישיון הישראלי לא תופס בקנדה  – ניתן לעשות רישיון נהיגה            בינלאומי בממסי הקרוב למקום מגוריכם או בשדה התעופה.
3.    ביטוח בריאות
4.    כרטיס טיסה ישראל – טורונטו 
5.    ללמד את ההורים והחברים הקרובים לעבוד עם SKYPE, VIBER וכדומה.
6.    לעשות תוכנית לשיחות לארץ

מה להביא איתי לטיסה:
1.    בגדי עבודה מתאימים, מצעים שיזכירו את הבית, מגבת ובכלל דברים אישיים שאהובים עליכם, על מנת להקל על המעבר:        מוזיקה ספרים קפה שחור במבה וכדומה.
2.    מומלץ להביא טלפון סלולארי פרוץ (מי שרוצה שיהיה לו פלאפון בחו"ל).
3.    בכל הדירות יש WIFI ולכן מי שרוצה מוזמן להביא מחשב נייד.
4.    לוודא שדיברתם עם נציג אוקטופוס לפני הנסיעה לחו"ל .    


לפרטים נוספים צרו קשר