אוקטופוס עבודות בחול - עבודה בהולנד
על החברה:
החברה הראשונה והיחידה נכון להיום שמפעילה חנויות ברחובות העיר אמסטרדם בהולנד. בעלי החברה בתחום המכירות בחו"ל החל משנת 2001 עם ניסיון בארה"ב, קנדה, דרום אפריקה, הודו, גרמניה, דנמרק ואנגליה. החנות הראשונה באמסטרדם נפתחה בשנת 2011. לחברה שתי חנויות קונספט מעוצבות, ששתיהן נמצאות במרכז העיר ומושכות אליהן המוני תיירים ומקומיים.

את מי אנחנו מחפשים?
אנשים רציניים עם ראש על הכתפיים שרוצים לעבוד קשה, מוכנים להשקיע ורוצים להרוויח כסף גדול. 
אנחנו מחפשים אנשים שרוצים להגיע לאמסטרדם לא בשביל הסמים או בשביל לעשות חיים, אלא בשביל לעשות כסף מאחד מאתרי התיירות החזקים ביותר באירופה כולה.
•    חובה אנגלית ברמה גבוהה.
•    חובה אזרחות אירופאית.

מהו הערך המוסף שלנו על פני יתר החברות בשוק?
הוגנות- מילת מפתח, לעולם לא ננצל עובדים, או נפר את אחת מההבטחות שלנו.
יחס אישי – העובדים שלנו אלו הפנים שלנו, והם מקריינים על איך שהחברה שלנו נראית, אנחנו לא רוצים להיות עוד חברה עצובה. ועם העובדים עצובים אנחנו לא עושים כסף, כך שהעובדים תמיד בראש ובראשונה.
הכשרות – כחברה קטנה יש לנו את היכולת להכשיר באופן אישי כל אחד מהעובדים שלנו, טריינר צמוד יעבוד בימים הראשונים עם העובדים החדשים ובצורה הזאת נוכל להגיע להישגים הגבוהים ביותר, מה שכן חשוב לציין  שבלי רצון שלכם לא נגיע לשום מקום.
המיקומים -   אין לנו מתחרים ברחובות אמסטרדם, אנחנו לא נמצאים בקניון שנמצא בפרברי העיר אלא במרכז המתחם התיירותי בעיר.
איפה אנחנו עובדים:
אמסטרדם 
עיר הבירה והעיר הגדולה ביותר בהולנד. בעיר אמסטרדם חיים כ-790 אלף תושבים (2011) ובמטרופולין כולו מתגוררים למעלה מ-2.2 מיליון בני אדם. אמסטרדם מושכת אליה מיליוני תיירים בכל שנה, והיא אחת מערי התיירות המובילות באירופה.

כיום אמסטרדם היא הבירה העסקית והפיננסית של הולנד. היא אחת מערי העולם המובהקות ביותר באירופה, לאחר לונדון, פריז, פרנקפורט וברצלונה. רבים מהבנקים ומהחברות הגדולות בהולנד, בחרו בעיר כמקום מושבן של הנהלותיהם.

בעיר ניתן למצוא פארקים רבים, מוזיאונים רבים וכמובן חיי לילה תוססים בעיר בה הכל כמעט מותר.
    
שפה :
השפה הרשמית היא הולנדית. כמדינה המתבססת על תיירים הרוב המוחלט של האוכלוסייה דוברת אנגלית וזאת השפה הרשמית השנייה במדינה.

למה אמסטרדם?
אמסטרדם– וכל מילה נוספת מיותרת, יש מה לעשות בימי החופש. כמובן אסור שזה יהיה העיקר! אבל כל אחד מימי החופש שלכם ימלא אתכם בחוויות חדשות.

אזור חדש ובתולי – החברה היחידה שעובדת במתחם התיירותי בעיר! אין עוד הרבה מקומות בעולם שאפשר להגיד עליהם את המשפט הזה. האזור ושיטת המכירה ממש לא שחוקים וניתן לעצור ולמכור ובקלות יחסית מול שאר המקומות בעולם. 

קהל הלקוחות – אמסטרדם מושכת אליה תיירים מכל העולם כולו ובמיוחד בריטים גרמנים וצרפתים שבשבילם להגיע לעיר זה שעתיים נסיעה, אמסטרדם היא עיר בין לאומית דוברת אנגלית עם קהל לקוחות גדול שמתחלף כל הזמן.

למה לטוס רחוק שאפשר קרוב – כמה שעות טיסה ואתם פה אצלנו, וגם מחירי הטיסות זולות, ולכן עובדים יכולים לקפוץ חזרה לארץ לביקורים מפעם לפעם וההשקעה בלהגיע היא נמוכה באופן יחסי.

מה אנחנו מוכרים:
החברה עובדת בשיתוף צמוד עם חברת מוצרי ים המלח.

הכשרה: 
כל עובד שמגיע לעבוד אצלנו יקבל מספר ימי הדרכה מקצועיים מלאים ומקיפים (כמה שרק יצטרך). הוא גם יקבל ספיץ' ארוך ומקיף - שאותו הוא יצטרך לדעת טוב טוב (זהו תנאי להגעה לעבודה אצלנו) לפניי ההגעה לעבודה אצלנו.    

תנאים אישיים:
עם נחיתת העובד החדש נאסוף אותו משדה התעופה למגורי העובדים ותינתן לו האופציה להתקשר הביתה להודיע שהוא הגיע בשלום ושהוא מרוצה מתנאי המחייה בחברה.

מגורים:
החברה שכרה בעבור עובדי החברה דירה הממוקמת כחצי שעה מהחנויות, הדירה מאובזרת ועלבסיס 2 בחדר.

הגעה לעבודה:    
כחלק מעלות השכירות היומית\חודשית נסיעות לעבודה כלולות. כל עובד יקבל מהחברה חופשי חודשי לנסיעה בתחבורה הציבורית בעיר לעבודה ובחזרה. זמן הנסיעה לעבודה הוא 25-30 דקות.

קוד לבוש: 
אנו דורשים הופעה מכובדת שתכבד את המוכר את הלקוח את המוצר ואת החברה. מכנסי בד שחורים נעליים שחורות ונוחות וחולצת מכופתרות בצבע שחור\אפור\לבן או השילוב בין הצבעים הללו. חל איסור על עבודה עם ג'ינסים. בנות יכולות לעבוד עם חצאיות או שמלות שחורות.
איסורים
•    אנו אוסרים להביא חברים מקומיים לדירות העובדים וזאת במטרה לכבד את כלל העובדים מבלי לגרום לאי נעימויות .
•    אין לעשן במקומות שלא מאושרים על פי החוק המקומי.

הכנות לנסיעה- כשהכול סגור דברים להביא אתכם
•    דרכון ישראלי (חובה בשביל לצאת ממדינת ישראל)+ דרכון אירופאי בתוקף.
•    כרטיסי טיסה: ישראל-הולנד  - אמסטרדם.
•    מומלץ כרטיס אשראי בין לאומי.
•    ביטוח בריאות ומטען- כל שרותי הבריאות באירופה יקרים מאוד.    
•    סט מצעים , ומגבות.
•    כל הדברים האישיים האהובים עליכם- להקל את המעבר, מוזיקה, ספרים, קפה שחור ועוד.
•    מומלץ להצטייד בלפטופ  וסלולארי פרוץ  


                                                           
בהצלחה!  צוות אוקטופוס  