אוקטופוס עבודות בחול - עבודה בדרבן
על חברה:
ֹהחברה ב
תחום העבודה בחו"ל כבר משנת 2001 ופעלה במדינות נוספות ביניהן אוסטרליה וארצות הברית. נוסדה בדרום אפריקה בשנת 2011. בעלי החברה פתחו את המיקום הראשון שלהם בשדה התעופה בדרבן ומיד הבינו את הפוטנציאל האדיר שם והחליטו להתמקד בשדות תעופה בלבד ברחבי העולם. 

את מי אנחנו מחפשים?
אנשים רציניים עם ראש על הכתפיים ומוטיבציה לעבודה קשה ומוכנים להשקיע על מנת להרוויח את המשכורות הגבוהות ביותר בדרום אפריקה. אצלנו בחברה לא מתעסקים בגנון, אנחנו מחפשים אנשים רציניים שמבינים שמדובר בחברה רצינית 

לחברה אפשרויות קידום נרחבות ואנחנו תמיד מחפשים עובדים שרוצים להתקדם ולגדול אתנו.
•    יתרון לבעלי ניסיון בתחום הקוסמטיקה או מחליקי השיער ואיפור המינראלי בחו"ל.
•    חובה אנגלית ברמה גבוהה.
•    מחויבות למתן שירות ורצון לעבוד בצורה מקצועית ולא שכונתית.
על האזורים 


דרבן: היא העיר השנייה בגודלה בדרום אפריקה (3.5 מיליון תושבים), והעיר המרכזית במטרופולין. בדרבן נמצא נמל המכולות הגדול ביותר באפריקה. דרבן היא גם יעד תיירות מועדף בשל חופי הרחצה בה ומזג האוויר הסובטרופי הנוח. בדרבן ענפי כלכלה רבים, אך שני הענפים העיקריים הם הנמל הגדול, המגלגל פעילות עסקית ענפה הקשורה לייצוא ותיירות בינלאומית ומקומית. דרבן היא גם המרכז הכלכלי השני בחשיבותו בדרום אפריקה, בהיותה אחראית ל-15% מהתל"ג, ל-14% מההכנסה לנפש ול-11% מהתעסוקה בדרום אפריקה.

מהו הערך המוסף שלנו על פני יתר החברות בשוק?
ותק – אומנם פתחנו את גיגה דרום אפריקה רק בשנת 2011 אבל בעלי החברה בתחום העבודה בחו"ל כבר למעלה מעשור, כמעסיקים עשינו כבר את כל הטעויות האפשריות (ויודעים לא לחזור אליהם) ויודעים את הפתרון לעל הבעיות.  
אזורי העבודה– שדות תעופה! וכל מילה מיותרת. לעבוד בשדה תעופה, במיוחד במדינות אפריקה זה מסננת אוטומטית לאוכלוסייה בעלת משאבים. ועבודה בדיוטי פרי זה לתפוס את הלקוח במומנט שהוא רוצה לבזבז ויודע שהוא לא יוכל לחזור שוב (תחשבו על עצמכם בדיוטי פרי...) שלא לדבר על טראפיק אין סופי של אנשים שמתחלפים כל הזמן. 
מגוון המוצרים: יש לנו כחברה גיוון בין 3 מוצרים שונים. מוצרי קוסמטיקה (עם סידרה מותאמת לאוכלוסייה המקומית) עמדות משולבות של איפור מינראלי ומחליקי\ מסלסלי שיער, ואפילו מסגרים (רק בקייפטאון).
הוגנות- מילת מפתח, לעולם לא ננצל עובדים, או נפר את אחת מההבטחות שלנו.
יחס אישי – העובדים שלנו אלו הפנים שלנו, והם מקריינים על איך שהחברה שלנו נראית, אנחנו לא רוצים להיות עוד חברה עצובה. ועם העובדים עצובים אנחנו לא עושים כסף, כך שהעובדים תמיד בראש ובראשונה. 

תהליך הקליטה:  
תהליך הקליטה של כל עובד חדש מתחיל מהשנייה שהוא נוחת בשדה התעופה. אנחנו נאסוף אותך מהשדה, נוודא שיש לך את כל מה שאתה צריך, נביא אותך לדירה שלך ובמהלך הימים הקרובים נכיר לך את האזור ואת החברים החדשים שלך כדי שתרגיש בבית כבר מההתחלה!
אנחנו מתגאים בדרג ניהולי בכיר שמטרתו היא להביא את העובדים שלנו ליעדים אליהם הם שואפים להגיע.כל עובד חדש עובר הדרכה צמודה ויסודית ע"י אחד מהטריינרים  הבכירים בתחום, אשר תעזור לכל עובד ועובד למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בו.

מערך ההכשרה שלנו מותאם באופן אינדיבידואלי לכל עובד תוך כדי התמקדות בפערים האישיים העומדים בפניו כגון שיפור השפה, חיזוק הביטחון העצמי, התמודדות עם קשיי מכירה וכו'...

אבל אסור לכם לטעות, לא נוכל ללמד בכוח או להאכיל בכפית. אנחנו נשקיע ונלמד את מי שירצה ללמוד ולהשקיע, ואפריקה בשונה ממדינות אחרות הרמה המקצועית מאוד חשובה וההתחלה היא באופן יחסי קשה יותר. מה שכן שנהנים מהפירות זה מגיע בריבית גדולה מאוד.

הכנות לנסיעה- כשהכול סגור
•    דרכון בתוקף.
•    כרטיסי טיסה: ישראל-דרום אפריקה –קייפטאון\ דרבן.
עד גיל 23 אפשר לקבל הנחות לצעירים.  סטודנטים תמיד מקבלים הנחות. 
•    רישיון נהיגה בינלאומי- הרישיון הבינלאומי שמופיע מאחורי הרישיון הישראלי לא תופס בדרום אפריקה.
•    מצעים, מגבות ובגדי עבודה מתאימים.
•    כל הדברים האישיים האהובים עליכם- להקל את המעבר, מוזיקה, ספרים, קפה שחור ועוד.
•    מומלץ להצטייד בלפטופ  וסלולארי.
•    ביטוח בריאות- שרותי הבריאות בדרום אפריקה יקרים מאוד חובה לעשות ביטוח רפואי לחו"ל, מידע והמלצות בנידון ניתן לקבל מצוות המשרד.


                                                               בהצלחה!  צוות אוקטופוס  