אוקטופוס עבודות בחול - עבודה באוסטרליה
מכירות של מוצרי קוסמטיקה מים המלח ומישרי שיער בסידני אוסטרליה

-      לחברה ותק של שנתיים בארה"ב ו-5 שנים באוסטרליה.

-   הקניונים שלנו ממוקמים באחת הערים היפות והמדהימות בעולם- סידני, בה תוכלו לשלב עבודה וביקור בכל האתרים המהממים שיש לעיר להציע!

-      אוסטרליה הינה מדינה שהוקמה על מושבת בתי-סוהר והאזרחים הינם שומרים אמונים למלכת אנגליה ולכן אוכלוסייתה מגוונת וכל איזור הינו שונה ממשנהו- וכך גם הקניונים.

- הדירות ממוקמות במרכזה של אחת הערים היפות בעולם  - סידני ובמרחק של 10 דקות נסיעה בלבד מחוף הים המרהיב (בונדי ביץ). חיי לילה מרשימים הנמצאים ממש מתחת לבית.

-      היות וזו עיר תיירות מהגדולות בעולם ניתן למצוא בה שלל צבעים ואנשים ובנוסף המון מופעי רוק מכל העולם, פסטיבלים מגניבים ומסיבות ללא סוף .

-      דמיינו עד כמה קרובים תהיו לליטוף קואלות וצפייה בקנגורו, למונומנטים המפורסמים בעולם- כמו   THE TWELVES OPOSTELES,THE OPERAH HOUSE, BAYRON BAY, THE GREAT OCEAN ROAD, ועוד מקומות מדהימים אחרים שיש ליבשת אוסטרליה להציע!

 

-      מזג האוויר באזור:מזג אויר טרופי ומפתיע מאי עד אוקטובר הם חודשי חורף אך גם הם לא קשים במיוחד, אוקטובר עד מאי קיץ מגניב ושמח .
 

-      מרגע הנחיתה של הסוכן החדש בסידני אוסטרליה תדאג החברה לאיסוף משדה התעופה ע"י מנהל האזור וילקח ישירות לבית מרוהט שם יפגוש את חבריו לעבודה. לעובד תינתן האפשרות להתקשר הביתה ולבשר שהכול בסדר.

-      לאחר מנוחה של מספר ימים לאיפוס הפרשי השעות תעברו הכשרה מקצועית על ידי המנהל המקצועי  של החברה(שי) ומצוות מקצועי שילווה אתכם לכל אורך הדרך.

-      העבודה הינה מאתגרת ונעשית באווירה משפחתית.

-       למתאימים -  קיימות אפשרות קידום רבות בחברה.

 
החברה נמצאת האחד האזורים המרתקים העולם, אבל אתם באים לעבוד. על מנת להצליח בעבודה יש להתרכז בה, כמובן שנחמש שיש מה לעשות בימי החופש או אחרי 6 בערב אבל עדין העבודה היא עבודה קשה, בעיקר מנטאלית. וכל מי שחזר לארץ עם סכומי כסף יפים עבד קשה בשבילו, אף אחד לא קוטף כסף מהעצים.

חשוב להבין את זה לפני הגעתכם לעבודה ולהתכונן נפשית לעבודה קשה ואינטנסיבית אך מהנה ומספקת.

מוצרים:
-      את המוצרים אנו מיצרים בעצמנו ומשוקים אותם לנקודות בכל רחבי העולם.

 באוסטרליה האוכלוסייה הרגילה את עצמה לשעות נוחות יותר בקניונים במהלך ימי השבוע הקניונים נסגרים בשעה 18:00 בערב, דבר שמאפשר לעובד לנהל אורח חיים מסודר ולא להיות "קבור" בקניון כל השבוע.

 בהצלחה צוות אוקטופוס